2012 Yılının Herhangi Bir Kozmik İşareti…

2012 Yılının Herhangi Bir Kozmik İşaretinin Olduğuna İnanıyor musunuz?

Ahu Üstün Uysal

Ahu Üstün Uysal (Satış Pazarlama Yöneticisi): 2012 yılının tam anlamıyla kozmik işaretlerden oluştuğunu düşünüyorum.
Kozmik demek evren demek, evren demek bilinmeyen gizemlilikler demek. Bundan dolayı bana kalırsa bilinen, basit olan, herkesin gördüğü, sıradan olayların artık var olmayacağını, aksine kozmik zekaların, değişik olayların, değişik bakış açılarının var olacağına inanıyorum. Kısacası insanoğlunun farklı açılardan gelişeceğini, eskiden gereksiz şeylerle oyalanan ya da önem veren toplumların artık daha farklı alanlara ve uğraşlara kayacaklarını düşünüyorum. Şu an yaşadığımız ya da yaşayacağımız bu kozmik olayların insanoğlunun şu an sahip olduğu bilincin çok ötesine geçeceğine inanıyorum. Bu şekilde çok farklı ve pozitif düşünen, geniş yelpaze ile bakmayı ve görmeyi bilen birer toplum olacağımıza inanıyorum. Kısacası 2012’de evrenin bize çok güzel sürprizler hazırladığını düşünüyorum…..

Aycan Nehir (İşletme Şefi-Yaş 46): 2012 yılında, doğal afetlerden yola çıkarak; kıyamet alametlerinin daha çok olacağını düşünüyorum. Dünya ekonomik olarak daha zor bir dönem geçirecek. Genel olarak zor bir yıl geçireceğimizi düşünüyorum. Seller artacak, depremler çoğalacak, daha çok insan hayatını kaybedecek.
Evrende bilmediğimiz sırlar ortaya çıkacak, dünyanın yörüngesi değişecek. Fakat umarız ki daha iyi bir yıl olsun, bu tahminlerimiz son zamanlarda artan doğa olaylarına istinaden düşünülmüş tahminlerdir. İnsanlık adına iyi bir yıl olmasını dileriz.

İrem Karaca

İrem Karaca (Öğrenci-Yaş 14): Benim görüşüme göre dünya ve insanlık kötüye doğru gidiyor. Kıyametin kopması konusunda aradayım. Bu kadar insan kıyametin kopacağına inanıyorken ve bir çok kitap da buna işaret ediyorken, mantığım kıyamet kopabilir diyor. Fakat hislerime bakarsam, hislerim böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor. Her insanda Allah korkusu olduğuna inanıyorum. Maya takviminin ve başka kitapların 2012’ye işaret etmesinin nedeni  insanları korkutup iyiliğe yönlendirmek olabilir. Büyük bir savaş çıkabilir ya da büyük çapta felaketler görülebilir diye düşünüyorum. İnşallah hep iyi şeyler olur diye diliyorum.

Mebrure Altıntaş

Mebrure Altıntaş (Emekli Hemşire-Yaş 70): Kıyametin 2012’de kopacağına kesinlikle inanmıyorum. Şu anda geleceğe dair bir hüküm yürütemeyiz. Büyük savaşların ya da felaketlerin olup olmayacağını ancak Allah bilir. Fakat şu da bir gerçek ki toplum düzeni gittikçe bozuluyor. Bana göre insan için kıyamet, en değerli varlığını kaybettiği an kopar…

Işıl Nebioğlu

Işıl Nebioğlu (İşletmeci-Yaş 28): 2012 Allah’ın bileceği iş. Aydınlanma çağı adı altında değişiklikler olması tek umudumuz. Öyle ki dünyanın hali ortada. Artık haber dinleyemez olduk.

Etiketler: 2012,Kozmik işaret,Kıyamet,Mayalar

İlgili Haberler:

Ünlü Kahinler Ve Kehanetler

2011 ve 2012′den Sonra Ortadoğu ve Afrika

Kaliforniya’lı Bilim Adamı Maya Takvimi’nde 2012 olarak Varsayılan ‘Kıyamet Günü’nün Yanlış Hesaplandığını Söylüyor

Bir atasözü ve bir prensip

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.