En Büyük Hayalim…

Epochtimes Türkiye olarak insanlardan hayallerini üç kelime ile anlatmalarını istedik. Onlarda bir hayalim var diyerek söze başladılar, bizde onların umut dolu hayallerini sizlerle paylaşıyoruz.

Meltem Yosun Avcu

Meltem Yosun Avcu (Müzik bölümünde öğrenci)-Mersin: En büyük hayalim müzikle ilgili güzel bir üniversitede ses eğitimi alabilmek.ve müzikle ilgili güzel biyerlere gelebilmek…bide bitmeyen kurabiye küpe ağacı ve uçmak istiyorum…bide falun dafa öğrenmek istiyorum ve insanların barış huzur ve sevgi içinde yaşamasını istiyorum…annemin babamın ve kardeşimin hep sağlıklı olmasını ve yanımda olmasını istiyorum, aşık olmak istiyorum, canlı olarak pink floyd konseri izlemek istiyorum, david gilmourun ölümsüzlük hakkı kazanmasını istiyorum. Hep çocuk kalmak istiyorum.

 

Duygu Kutsal

Duygu Kutsal (Ziraat bölümünde öğrenci)-Gaziantep:

  • Bir günlüğüne de olsa dünyada tüm kötülükleri durdurabilmek mutsuz olan herkesi mutlu edebilmek:)
  • Ve bir sürü çocuğum olsun istiyorum 🙂
Mehmet Çetiner

Mehmet ÇETİNER (Veteriner Hekim, 28): Bir gün insanlar “Artık hayvanlar hasta olmasın…!” dediklerinde akıllarına benim ismim gelecek “Evet Mehmet bunun için çok çalıştı” diyecekler. Tedavi etmek yerine korumayı becerebileceğim; tüm hastalıklardan tüm canlıları. Hayvan hekimliğinin insan hekimliği seviyesine geleceği günü görebilmek en büyük hayalim.

Seval Zehra Nur

Seval Zehra Nur (Müzik bölümünde öğrenci)-Şanlıurfa:En önemlileri ilk önce kendi özgür irademi kazanmak bu da kpss sınavını kazanıp maddi özgürlüğümü sağlamakla başlıyor. Sonra dünya turuna çıkmak istiyorum dünya üzerinde gezmek istediğim yüzden fazla sehir ve kültür var. Yeni insanlar tanımak istiyorum. Yeni bilgiler yeni inanışları ve yeni duyguları bilmek istiyorum. Bunları yaptıktan sonra kendime ait küçük bir cafe yada büfe tarzı bir yerde kendimi ifade edebileceğim bir yer açmak ve insanların yeni şeyleri keşfetmesini sağlamak istiyorum. Farklı danslar müzikler yaşamlar duygular aşklar… Kısaca en büyük hayalim Kendim olmak ve herkesinde beni o şekilde bilmesini tanımasını kabul etmesini istiyorum. Bunlardan sonra da sonsuza kadar mutlu olabileceğim bir ev harika evlatlar ve yaşlandığımda yanımda eşim ve dostlarımla güzel günler istiyorum.

 

Süleyman Öğüt

Süleyman Öğüt (Müzik bölümünde öğrenci)-Adana: Günün birinde kalabalık konser dinletisinde orkestra şefi olmak veya kalabalık bir topluluğa resital vermek. Veeee bir gün, içinde resim müzik dans ve stüdyo barındıran kendi sanat eğitim merkezimi kurmak istiyorum .

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.