Bir Yaşındaki Koca Bebek Annesinin Yarısı Boyunda – Bugün Ne Kadar Sevimli Olduğuna Bir Bakın

(Nabille Carter’ın izniyle)

Colorado’dan gururlu bir anne, bir yaşında kendisinin yarısı kadar olan zıplayan oğlunun kliplerini paylaştığı için viral oldu. Şimdi yürümeye başlayan bir çocuk, sürekli artan sevimliliğiyle hala interneti kasıp kavuruyor.

29 yaşındaki anne Nabille Carter’ın 32 yaşındaki kocası Tyler Carter’dan iki çocuğu var: 5 yaşındaki kızı Aria ve 2 yaşındaki oğlu Atlas. Nabille, COVID-19 salgınının başında Atlas’a hamile kaldı ve sonlara doğru yoğun mide bulantısı, mide ekşimesi ve yorgunluğa rağmen bunun “kolay bir hamilelik” olduğunu öne sürüyor.

Atlas, Ocak 2021’de sağlıklı bir 8 pound (3.6 kg) kilo ile dünyaya geldi.

(Nabille Carter’ın izniyle)

Nabille, The Epoch Times’a “Doğumda ilk çocuğumdan 2 pound daha büyüktü, bu yüzden daha en başından onun daha büyük olacağını biliyordum” dedi. “Onunla ilgili yayınladığım ilk video 8 aylıktı. Ben 5 feet(1.52cm) birisiyim.

Atlas’ı ilk yılında sadece emziren anne, oğluna hiçbir zaman özel bir diyet uygulamadı ve büyümesinin hiçbir zaman önüne geçmediğini ısrarla vurguladı. Atlas, annesinden bir takma ad kazandı: “Benim tatlı tombişim.”

Nabille, “Tombuldu ama sağlıksız bir şekilde değil,” dedi. “Onu normal pediyatri ziyaretlerine götürdük ve doktoru asla ilgilenmedi, sadece rulolarına ve ne kadar sağlıklı ve iri olduğuna aşık oldu.”

Yeni doğmuş Atlas.(Nabille Carter’ın izniyle)

Yol boyunca, gururlu anne, oğlunun etkileyici boyutu hakkında endişelenen insanlardan gelen yorumlardan kaçmadı.

“Bebeğimin ekmek yediğini gördükleri için bana ‘kötü anne’ denilmesinden nefret ediyordum. Bunların hepsi bir yığın saçmalık,” dedi Nabille.

(Nabille Carter’ın izniyle)

“Bebekler her şekil ve boyutta gelir ve oğlum, bebeklerin hayatlarının ilk yılında iri olmalarına rağmen yürümeye başladıklarında bunu geride bıraktıklarının kanıtıdır. Bu her zaman bir şeylerin ters gittiği anlamına gelmez.”

Atlas şu anda sağlıklı bir 33 pound(15 kg) ağırlığında yürümeye başlayan “aktif, yaramaz” bir çocuk. En çok sevdiği şey, özellikle en sevdiği oyun arkadaşı olan ablası ile elim sende ve yüzünü kapayip birden açma oyunu oynamaktır.

Nabille, “Onlar birbirinden ayrılamaz,” dedi. “Aria her zaman Atlas’ı kolluyor ve harika bir abla.”

(Nabille Carter’ın izniyle)
(Nabille Carter’ın izniyle)

(Nabille Carter’ın izniyle)

Makale yazarı: Louise Chambers / The Epoch Times

Çeviri: Gian Serra / The Epoch Times TR


Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.