Hakkımızda

                The Epoch Times: “Değişen Dünyamıza Taze Bir Bakış”

Biz Kimiz

https://epochtimestr.com/ websitesi, Epoch Times Türkiye tarafından yayınlanmaktadır. Epoch Medya Grubu ile olan bağlantımız, bize tüm dünyadan ödüllü gazetecilerin içeriklerine erişim imkanı sağlamaktadır. Diğer yandan, Epoch Times Türkiye bağımsız bir kuruluştur ve Türkiye’de yönetilmektedir.

Epoch Medya Grubu, bağımsız yönetilen ve işletilen kuruluşları içeren bir ağdır. Dünyada bağımsız haber yayıncılığında en hızlı büyüyen ağdır. Epoch Medya Grubu, partizan olmayan, gerçeklere dayanan ve doğrulanmış bilgiye adanmış bir medyadır.

Bizler, herhangi bir hükümetin, şirketin veya politik partinin etkisinden bağımsızız – bu bizi diğer medya organlarından ayıran şeydir. Amacımız, okuyucularımıza doğru bilgiyi vermektir, dolayısıyla birçok önemli haber başlıkları konusunda okuyucularımız kendi fikirlerini oluşturabilirler.

Artık daha fazla doğrulara dayanmayan politik ajandanın hüküm sürdüğü, şu anki gazetecilik trendini takip etmemekteyiz.

Bunun yerine, kendi prensiplerimiz olan doğruluk ve geleneği, yaptığımız işte bir kılavuz olarak kullanıyoruz. Gerçeklere dayanan haber metinlerimizde, makalelerimizde; insanlık için en iyi olana, tarihteki değerli derslere ve topluma faydalı olan geleneklere vurgu yapıyoruz.

İlk Epoch Times şirketi, A.B.D’de, 2000 yılında, Çin’deki komünist baskıya ve sansüre karşı bir tepki olarak kuruldu. Epoch Times şirketinin kurucularının kendileri; komünizmden kaçan, dünyaya doğru ve sansürsüz bilgiyi sunacak bağımsız bir medya yaratmak için çabalayan Çinli Amerikalılardı.

O ilk Epoch Times; New York Basın Kuruluşu, Profesyonel Gazeteciler Topluluğu, ve Haber Tasarımı Topluluğu da dahil olmak üzere; habercilik, tasarım konularında sayısız ödüller aldı.

O zamandan beri, Epoch Medya Grubu; 33 ülkede 21 dilde yayınlanan bağımsız dil versiyonlarını da kendisine katarak büyümüştür.