65 Yaş Üstüne Sokağa Çıkma Kısıtlaması Olan İller

Fotoğraf : İstanbul Büyükşehir Belediyesi Resmi Sitesi

65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza 10.00-16.00 saatleri dışındaki saatler için sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya devam ediyor.

Türkiye genelinde belirlenen illerde 65 yaş ve üstü yurttaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza 10.00-16.00 saatleri dışındaki saatler için sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya devam ediyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Manisa, Karaman, Bilecik, Mardin, Sakarya, Karabük, Konya, Ağrı, Giresun, Tekirdağ, Nevşehir, Ordu, Sinop, Hatay, Kastamonu, Bursa, Balıkesir, Tunceli, Hakkari, Muş, Siirt, Batman, Giresun, Kırşehir, Edirne (Keşan),Çankırı, Aydın, Bolu, Çanakkale, Osmaniye, Diyarbakır, Elazığ, Yalova, Burdur, Sakarya olmak üzere 39 ilde 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Geçtiğimiz günlerde de Kars, Tunceli, Afyonkarahisar, Rize, Aydın, Aksaray ve Ardahan illeri ile birlikte 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma kısıtlamasının getirildiği il sayısı 47’ye ulaştı. 34 ilde sokağa çıkma kısıtlaması getirilmedi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.