Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası – Senfonik Kabare

Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO) İstanbullu çocuklara eğlenceli bir 23 Nisan hediyesi sunuyor. Türkiye’nin ilk çocuk orkestrası DÇSO, “Senfonik Kabare” adlı konserle 23 Nisan Cumartesi ve 24 Nisan Pazar günü TİM Show Center’da 7’den 70’e tüm davetli müzikseverlere unutulmaz saatler yaşatacak.

Gani Müjde tarafından kaleme alınan tek perdelik müzikal komedide sevilen genç oyuncular Serhan Arslan ve Sinan Çalışkanoğlu, Mozart’ın Saraydan Kız Kaçırma Operası uvertüründen Rossini’nin Sevil Berberi uvertürüne kadar birçok sevilen klasik müzik eseri üzerine yazılmış skeçlerle DÇSO’ya eşlik edecekler.

DÇSO’nun genç müzisyenleri “Senfonik Kabare” için 22-24 Nisan tarihleri arasında kampa girerek, Prof. Rengim Gökmen ve şef yardımcıları eşliğinde müzikal çalışmalarını geliştirecekler. Orkestranın sosyal psikolog ve danışmanlığı ise Dr. Erdal Atabek tarafından yürütülmekte.

Türkiye’nin ilk çocuk orkestrası DÇSO, 23-24 Nisan’da Doğuş Holding – TİM Show Center’ın işbirliğiyle vereceği ‘’Senfonik Kabare‘’adlı konsere her yaştan çocukları bekliyor.

23 Nisan Saat 17.00

24 Nisan Saat 13.00

Mekan: Türker İnanoğlu Maslak Show Center
Büyükdere Cad. Derbent Mevkii 34457 Maslak / İstanbul
Tel: 0212 286 66 86

Yoruma kapalı.