Erdoğan; “Cuma Günü Müjdeyi Vereceğim”

Fotoğraf : T.C. Cumhurbaşkanlığı Resmi Sitesi

Erdoğan’ın katılımı ile Ankara Sincan’da 400 milyon dolarlık yatırımla Kalyon Holding tarafından kurulan Güneş Teknolojileri Fabrikası açılışında konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni’nde konuştu.

”Son dönemde vaka sayılarında kısmi bir artış yaşansa da salgın halen kontrolümüz altındadır” diyen Erdoğan, ”Ülkemiz kaynaklı olmayan bazı sıkıntılarla karşılaşsak da, Türk ekonomisi salgın öncesi ivmesini tekrar yakalamış görünüyor” ifadelerini kullandı. Konuşmasında Doğu Akdeniz’deki gelişmelerle ilgili de konuşan Erdoğan, ”Bir asır önce nasıl millet olarak Sevr’i yırtıp atmışsak bugün de Doğu Akdeniz’de dayatılmak istenen Sevr’e boyun eğmeyeceğiz. Korsanlığa prim vermeyeceğiz.” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü verecekleri müjde ile Türkiye’de yeni bir dönemin açılacağını da söyledi.

Erdoğan konuşmasının sonunda ise cuma günü bir müjde vereceğini ileterek,  “Cuma günü inşallah milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı düşünüyorum. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm ülkemize vermek suretiyle yeni bir dönemin açılacağına da inanıyorum. Açıklarsam heyecanı kaybolur. Şimdi açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.