İnce, ”Türkiye’yi Gençlerle Yönetelim”

Muharrem İnce Erzurum’da konuşma gerçekleştirdi. İnce “Ben 9 Eylül günü başlatacağım kampanyanın açılışını Erzurum’dan yapıyorum. 9 Eylül 2018 günü bir kampanya başlatacağım. Türkiye’yi gençlerle yönetelim kampanyası” açıklamasında bulundu.

İnce,”Bir seçim kampanyasını geride bıraktık. Kampanyada sloganımız hepimizin cumhurbaşkanıydı. hepimizin cumhurbaşkanı olmak için devam edeceğiz. Herkesi kucaklayan memleketin sorunlarına kafa yoran, 81 vilayeti karış karış dolaşan hepimizin cumhurbaşkanı adayı olarak Erzurum’dan başladık. Kampanya sırasında Erzurum’a gelemedim onun için Erzurum’dan özür diliyorum. Burada cumhurbaşkanlığı oyumuz partinin oyundan çok çok fazla. Yüzde 9,9 almışız. Gelseymişim barajı aşacakmışız. Erzurum’dan bu kampanyayı başlatıyoruz. Siyaset uzun soluklu bir iştir. 9,9’da kalmak beni üzdü.

Türkiye okul öncesi çocuklarına sahip çıkamayan bir ülke, okuldaki çocuklarını da yerleştiremeyen bir ülke. Yani okul öncesindeki çocukların başına her gün kötü bir olay geliyor. Türkiye’nin böylesine devasa sorunlarla boğuştuğu bir dönemde çare olmamaız lazım. Bu mücadleye devam edeceğiz. Ben 9 Eylül günü başlatacağım kampanyanın ilk açılışını Erzurum’dan yapıyorum. 9 Eylül 2018 günü bir kampanya başlatacağım. Türkiye’yi gençlerle yönetelim kampanyası. Cumhuriyet Halk Partisi’nin şu anda 1 milyon 250 bin üyesi var. Ben 9 Eylül 2018’den 9 Eylül 2019’a kadar 1 milyon 250 bin genci üye yapma kampanyası bu. 18-35 yaş arasında partinin üye sayısı kadar bunu başaracağız. 15 milyon oy aldık hedefimiz 30 milyon oydur.” yönünde konuşmasını devam ettirdi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.