Ödüllü Filmler Üniversitelerde

akbank 9. kısa filmAkbank 9. Kısa Film Festivali’nde ödül alan filmler 40 üniversitede gösterime sunulacak. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen festivalde ödül kazanan filmler, “Ödüllü Filmler Üniversitelerde” adlı etkinlik kapsamında 8 Nisan – 24 Mayıs tarihleri arasında üniversitelilerle buluşacak.

Gösterim programı, yer ve takvim:

En İyi Kurmaca Film   “Buhar” – 12′   Yönetmen: Abdurrahman Öner 
En İyi Belgesel Film   “Bay Siebzehnrübl” – 18’40”  Yönetmen: Tuna Kaptan
En İyi Canlandırma Film  “Sirk Aşkı” – 2′  Yönetmen: Akile Nazlı Kaya 

Kurmaca Mansiyon “Yüksük” – 16’42” Yönetmen: Enes Yurdaün
Kurmaca Mansiyon “Kırılmayan” – 3’45” Yönetmen: Cansu Boğuşlu

Belgesel Mansiyon “Termik İstemeyük” – 24′ Yönetmen: Caner Özdemir
Belgesel Mansiyon “Dom” – 21’53” Yönetmen: Halil Aygün

Canlandırma Dalı Mansiyon 0.5 Saniye Sonra – 8’35” Yönetmen: Ayce Kartal
Canlandırma Dalı Mansiyon Balıklı Animasyon – 3’48” Yönetmenler: Ece Zeber, Barış Özyurt

TURNE ÜNİVERSİTELERİ

TARİH

GÜN

SAAT

ŞEHİR

ÜNİVERSİTE

SALON

08.04.13

Pazartesi

14:00

ZONGULDAK

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

PROF. DR. ARİF AMİROV KONFERANS SALONU

09.04.13

Salı

13:00

ANKARA

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

PROF. DR. İHSAN DOĞRAMACI KONFERANS SALONU

10.04.13

Çarşamba

14:00

ANKARA

ODTÜ

MM-25 SALONU

11.04.13

Perşembe

10:00

ANKARA

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

MAHMUT TALİ ÖNGÖREN SALONU

12.04.13

Cuma

13:00

ANKARA

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ PROF. DR. TUĞRUL İNAN KONFERANS SALONU

15.04.13

Pazartesi

13:00

İZMİR

EGE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULU KONFERANS SALONU

15.04.13

Pazartesi

13:00

İSTANBUL

OKAN ÜNİVERSİTESİ

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ OSMAN HAMDİ BEY SALONU

16.04.13

Salı

14:00

İZMİR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU

16.04.13

Salı

14:00

İSTANBUL

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ ADNAN SAYGUN SAHNESİ

17.04.13

Çarşamba

12:30

İZMİR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

ÖZDEMİR NUTKU SAHNESİ

18.04.13

Perşembe

13:00

İZMİR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU

18.04.13

Perşembe

13:30

MERSİN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

PROF. DR. UĞUR ORAL KÜLTÜR MERKEZİ – C SALONU

19.04.13

Cuma

13:00

BALIKESİR

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU

22.04.13

Pazartesi

14:00

TEKİRDAĞ

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

REKTÖRLÜK KONFERANS SALONU

24.04.13

Çarşamba

19:00

EDİRNE

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

TÜRKAN SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ

24.04.13

Çarşamba

13:00

İSTANBUL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ CEP SİNEMASI

25.04.13

Perşembe

13:00

ADANA

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

25.04.13

Perşembe

14:00

BURSA

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

PROF. DR. METE CENGİZ KÜLTÜR MERKEZİ

26.04.13

Cuma

13:00

ÇANAKKALE

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

TROYA KÜLTÜR MERKEZİ

26.04.13

Cuma

12:00

İSTANBUL

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

ÖNDER ÖZTUNALI KONFERANS SALONU

29.04.13

Pazartesi

11:00

GAZİANTEP

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KÜTÜPHANESİ CEP SİNEMASI

29.04.13

Pazartesi

13:00

KOCAELİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ – D-7 DERSLİĞİ

30.04.13

Salı

13:00

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

SİNEMA ANADOLU

30.04.13

Salı

20:00

İSTANBUL

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

SEVGİ GÖNÜL ODİTORYUMU

02.05.13

Perşembe

13:30

SAKARYA

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

KONGRE MERKEZİ

03.05.13

Cuma

13:00

BOLU

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

İZZET BAYSAL KÜLTÜR MERKEZİ – KIRMIZI SALON

06.05.13

Pazartesi

13:00

İSTANBUL

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

AYDIN DOĞAN ODİTORYUMU

07.05.13

Salı

16:00

İSTANBUL

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

MİTHAT ALAM FİLM MERKEZİ

08.05.13

Çarşamba

13:30

İSTANBUL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU

08.05.13

Çarşamba

17:00

ELAZIĞ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

BAHATTİN ÖGEL SALONU

09.05.13

Perşembe

14:00

İSTANBUL

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

H BLOK TİYATRO SALONU

13.05.13

Pazartesi

19:00

İSTANBUL

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

SİNEMA SALONU

13.05.13

Pazartesi

14:00

İSTANBUL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

FAZIL SAY SALONU

14.05.13

Salı

14:00

İSTANBUL

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

KONFERANS SALONU

15.05.13

Çarşamba

14:00

İSTANBUL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

KONFERANS SALONU

15.05.13

Çarşamba

14:00

ERZURUM

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU

16.05.13

Perşembe

12:30

İSTANBUL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ

MEDYA MERKEZİ TV STÜDYOSU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.