Ordulu Fotoğrafçılar, Hikayelere Objektif Tutuyor

ORDU-Ordu’da faaliyet gösteren fotoğrafçılar Kemal Apaydın ve Celal Bekgöz, düğün ve doğum hikayelerine objektif tutuyor. Fotoğrafçılar, kendilerine başvuranların düğün ve doğumlarıyla ilgili özel anlarını büyük bir titizlik içinde kayıt altına alarak insanları mutlu etmek istediklerini söyledi.

Kemal Apaydın ve Celal Bekgöz tarafından kurulan Ofis Dijital, Ordu’da ilk kez düğün hikâyesi çekimi ve doğum fotoğrafçılığı uygulaması başlattı. Buna göre gelin ve damadın sadece düğün töreni değil, düğün sabahı uyandığı andan ailesi ile son kez yaptığı kahvaltıya, berbere veya kuaföre gidişinden, gelin arabasının süslenmesine, törenin son anına kadar özel anları belgeleniyor. Doğum hikâyesi çekiminde ise hamileliğin değişik aşamalarından, bebeğin annesi ile ilk kez görüşmesine, akrabaları tarafından ilk kez görülmesine kadar bir bir kayıt altına alıyor.

Fotoğrafçılığı sanat için en kaliteli ekipmanlar ve birinci sınıf işçilikle yaptıklarını belirten Kemal Apaydın, “Bizim için önemli olan farkı hissettirmek ve yapılmayanı yaparak Orduluların her türlü güzel günlerini ölümsüzleştirmeye çalışmak. Müşterilerimizi evinde hissettirebilmek için ev-ofis tarzında tasarladığımız dekorumuzla daha samimi bir ortam yakalamayı amaçladık. İşyerimizin birinci katta olması bizim için dezavantaj yaratmasından çok avantaj yarattığını düşünüyoruz. Çünkü daha sakin bir ortam da düşüncelerimizi hayata geçirerek farklı kompozisyonlar yakalıyoruz.” dedi.

Avrupa ve büyükşehirlerde var olan düğün hikâyesi çekimleri ve doğum fotoğrafçılığı çalışmalarını Ordu’ya getirdiklerini ifade eden Celal Bekgöz ise gelin ve damadın en güzel günlerini ölümsüzleştirdiklerini ifade etti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.