Özcan Deniz: Dizi Çekimi Sırasında Kapadokya İnsanının Sevgisini Asla Unutamam

ANTALYA-Şarkıcı ve sinema sanatçısı Özcan Deniz, Anadolu insanının misafirperverliğini ve yüreğindeki sevgiyi, Asmalı Konak dizisi çekilirken Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde doyasıya yaşadığını söyledi.

Uğur Mondial’ın, Antalya’nın Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi (KTB) Starlight Convention Center’de bir haftadır sürdürdüğü bayiler toplantısı sona erdi. Toplantının son gününde sanatçı Özcan Deniz sahne aldı.

Sahnede 20 yıldır seslendirdiği şarkılarından seçmeler okuyan 38 yaşındaki sanatçı, hayatının 20 yılının sahnelerde geçtiğini söyledi.

Anadolu insanının sevgisini 2002 yılında Kapodokya bölgesi ve Ürgüp’te yaptıkları çekimlerde doya doya yaşadığını ifade eden Deniz, “Hayatımın en güzel bir yılı Ürgüp’te geçti. Ürgüplüler sağolsun Asmalı Konak dizisinin Seymen Ağası’nı el üstünde tuttu. Aradan 7 yıl geçmesine rağmen o güzel günleri unutamıyorum. Ürgüp insanının sanatçı sevgisi bir yıl süresince hep yüreğimizi ısıttı. Gerçekten bizim insanımız gibi dünyada sevgi dolu, içten, samimi ve misafirperver bir millet yok. Anadolu insanındaki bu sevgi dünyayı kucaklayacak bir sevgi.” diye konuştu.

Uğur Mondial Bisiklet Satış Genel Müdürü Fatih Takmaklı, konser bitiminde Özcan Deniz’e plaket takdim etti. Uğur Şirketler Grubu’nun ilk üretime 1953 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri üreterek başladığını belirten Takmaklı, aradan geçen 57 yıllık süre içinde 137 ülkeye ihraç yapacak duruma geldiklerini kaydetti. Takmaklı, bir hafta süren toplantılarına bin 200 bayisinin katıldığını sözlerine ekledi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.