Shen Yun Sahne Sanatları, Sahneleri Güzelleştiren 2020 Dünya Turuna ABD’den Başladı

Uluslararası Shen Yun Şirketi, 21 Aralık 2019 tarihinde Purchase, Purchase College’deki Sahne Sanatları Merkezi’nde, 20-22 Aralık’ta Purchase şehrindeki dört kapalı gişe performanstan biri

New York merkezli Shen Yun Sahne Sanatları 2020 dünya turunu 20 Aralık 2019’da California’nın Berkeley şehrinde ve Purchase, New York’ta başlattı.

Shen Yun bu sezonda, dans ve müzik gösterisini,  yedi tur şirketi, 150 şehirde ve 19 ülkede 750’den fazla performansla yepyeni programını sunuyor.


Uluslararası Shen Yun Şirketi, 20 Aralık 2019’da Berkeley, California’daki Zellerbach Hall’da. 20-22 Aralık’ta Berkeley’deki dört performansın biletlerinin tamamı satıldı.

  “Daha Önce Görmediğimiz Bir Şey”


Ken Churich ve eşi Berkeley’deki Zellerbach Salonu’nda 

Ticari bir gayrimenkul şirketinin kıdemli başkan yardımcısı Ken Churich, Shen Yun Gösteri Sanatları’nı karısı ile 20 Aralık’ta Berkeley, Kaliforniya’da seyretti.

“Zamanlama olağanüstü … Bu kadar çok insanla böyle bir zamanlama görmedim ve çok tutarlılar. İnce detaylar gerçekten, gerçekten olağanüstü ve müzik çok güzel. Her şey ve zamanlamalarının tutarlılığı, gerçekten daha önce hiç görmediğimiz bir şey ”dedi.

“Çok disiplinliler… Geleneklerin nesiller boyu daha da derinleştiğini görebiliyorsunuz. Çok spiritüel ve aynı zamanda anlatmaya çalıştıkları gelenekler de çok etkileyici ”dedi.

“Kusursuz” ve “Büyüleyici”

Joyce Altieri ve Joe Holland 21 Aralık’ta New York, Purchase’de Shen Yun performansında

Rockland County’den eski bir yönetici olan Joyce Altieri ve eski bir New York Eyalet Senatörü olan Joe Holland, Shen Yun‘u 21 Aralık’ta Purchase’de izledi.

“Muhteşemdi. Dansçıların zamanlaması o kadar kusursuzdu ki, inanılmaz ”dedi. “Atletizmleri ve tüm grubun zarifliği büyüleyiciydi. Onları çok sevdim!”

“İki yıldır Shen Yun’u görmeye çalışıyorduk. Sonunda, bu gece onları görmekten çok mutluyuz” dedi.

“Onur ve Merhamete Dönüş”

Richard E. Hasselbach, torunu Brooklyn Dellago ile 20 Aralık’ta Purchase, New Yorkda’ki Shen Yun performansına katıldı.

Avukat ve yazar Richard E. Hasselbach, 20 Aralık’ta torunu Brooklyn Dellago ile birlikte Shen Yun performansına katıldı.

“Muhteşemdi! Shen Yun’u görmek için artık her yıl burada olacağım ”dedi.

Özellikle onu neyin etkilediğini açıkladı: “En çok sevdiğim şey, dürüstlük ve merhamete dönüş ve bu değerlerinin üzerindeki vurgulamaydı. Maneviyatı seviyorum. Bir Yaratan, Yaratan duygusuna geri dönmeyi seviyorum. Ve bu kurtuluş, o Yaradan’dan gelir.”

“Tam anlamıyla çarpıcı ve etkileyici bir kaç saatti. Burada olduğuma çok mutluyum . Birkaç saat içine paketlenmiş bir güzellikti, mizah ve zarafetle icra edilen binlerce Çin kültürünün güzel bir ifadesiydi.

“Olmak için güzel bir yer”

Richard Alvarez ve Lisa Nguyen Berkeley’deki Zellerbach Hall’da

Avukat Richard Alvarez ve Lisa Nguyen, Shen Yun’u 21 Aralık’ta Berkeley’deki Zellerbach Salonu’nda izledi.

“Tam anlamıyla güzel bir akşamdı.Burada olmak çok güzeldi… Sanatçılar inanılmaz derecede yetenekli, ”dedi.

Shen Yun’de, “Artık Çin’de göremediğimiz,  Çin’i gördüm” dedi. “Komünist Çin tüm bunları ortadan kaldırdı, bugün bu şeyleri görmek… Pek yaygın değil.”

“Çok eğlenceli; Çok içsel; çok bilgilendirici ”dedi.

Bayan Nguyen, “Shen Yun’un yüksek enerjisini, canlılığını, ve zarafetini kesinlikle çok sevdim,” dedi.

“Dans İnanılmazdı”

Mike ve Danielle Grumley, Berkeley’deki Zellerbach Salonu’nda
Shen Yun’u zevkle izlediler.

Yazar Mike Grumley, Shen Yun‘u Danielle Grumley ile birlikte Berkeley, California’da 20 Aralık 2019’da izledi.

Bay Grumley, “Her şeyin harika olduğunu düşündüm… Gerçekten harikaydı… Dans inanılmazdı,” dedi.

“Bir Yazarın her zaman yapmak istediği şey , mümkün olan en az kelime ile bir hikaye anlatmak ve bence Shen Yun buna muhtemelen çok iyi bir örnek.”

“Yazar olarak, tüm kültürlerimizin ve ülkelerimizin itiraf etmek istediğimizden çok birbirine benzer olduğuna inanıyorum. Temelde, insan düzeyinde hepimiz birbirimize çok, çok benziyoruz. Yanımızda eve götürdüğümüz şeyler bunlardır.”

“Arkadaki dijital perdenin zamanlaması ve senkronizasyonu inanılmazdı” dedi.

Shen Yun New York Şirketi, 22 Aralık’ta Japonya’nın Nagoya kentine geldi. Şirket, 25 Aralık 2019’dan 23 Ocak 2020’ye kadar dokuz Japon şehrinde 34 gösteri sundu.

Seçilmiş Yetkililer Shen Yun Sahne Sanatları’nı Karşıladı

ABD Temsilcisi Sheila Jackson Lee’nin 28 Aralık 2019’da başlayan Shen Yun’un Houston, Teksas’taki performansları için Kongre Tanıma Sertifikası düzenlendi.

Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner’ın ilanı 28 Aralık 2019’dan 1 Ocak 2020’ye kadar “Shen Yun Gösteri Sanatları Haftası” olarak ödüllendirildi.

On dört Kanadalı federal yetkili Shen Yun’ün Kanada’ya dönüşünü memnuniyetle karşılayan mektuplar gönderdi. Shen Yun, Kanada turuna 26 Aralık 2019’da başlamıştı.

Kaynak; minghui

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.