Tarkan Harbiye’yi Salladı

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde dün ilk konserini veren Megastar Tarkan, binlerce hayranını coşturdu. Sahneye bir platformla inen Tarkan’ın dans şovları ise hayranlarını büyüledi.

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen Geleneksel Açıkhava Konserleri kapsamında Megastar Tarkan, dün akşam hayranlarıyla buluştu.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ilk olarak dün akşam sahneye çıkan Tarkan, kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla uzun süre sonra tekrar buluştu. Biletlerin tamamen tükendiği konserde alan tıklım tıklım dolarken, hayranları büyük bir heyecanla Tarkan’ı bekledi. Konsere eski televizyoncu Cem Aydın ve eski manken Derin Mermerci Aydın, Milli Takım Antrenörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı ve çok sayıda kişi katıldı.

MEGASTAR PLATFORM İLE SAHNEYE İNDİ

Nefesler tutulduğu esnada Tarkan hayranlarının çoğu cep telefonlarını veya tablet bilgisayarlarını çıkartarak kayda girdi. Ardından çığlıklar ve alkışlar eşliğinde sahnenin perdeleri açılmaya başlandı. Daha sonra Tarkan müzik eşliğinde sahnenin üst kısmından platform ile sahneye indi. “Ölürüm Sana” şarkısıyla konsere başlayan Tarkan, birbirinden güzel dans şovlarıyla da hayranlarını kendinden geçirdi. Tarkan ardından “Dedikodu, Kuzu Kuzu, Acımayacak, Çat Kapı, Ay, Kış Güneşi, Biz Nereye, Vay Anam Vay ve Pare Pare” şarkılarını hayranlarına seslendirdi.

Megastar Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri’nde 26-28 Ağustos, 30 Ağustos-1 Eylül, 9-13 Eylül arasında hayranlarıyla buluşacak.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.