Tepki Çeken Rolex Saatli Paylaşımını Silen AKP’li Yenişehirlioğlu Aynı Fotoğrafı Tekrar Paylaştı

AKP’li Bahadır Yenişehirlioğlu, 562 bin TL değerdeki Rolex saatli paylaşımını sildikten sonra konuştu. Yenişehirlioğlu, “Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim” dedi.

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco Yat Kulübü’nde ıstakoz yediği anları Instagram hesabından paylaşmasının ardından AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun 562 bin TL değerdeki Rolex marka saati de gündem oldu.
AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM’de misafir ettiği hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülendi. Kendisini ziyarete gelenlerle fotoğraf çekip sosyal medya hesabından paylaşan Yenişehirlioğlu paylaşımına, “Biz, bu milletin ta kendisiyiz” notunu düşerek, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AKP’nin sosyal medya hesaplarını etiketledi.Takipçileri ‘Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok’’ yorumları yaptı. Yenişehirlioğlu gelen mesajlar sonrasında paylaşımını sildi.
Yenişehirlioğlu X hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Sildiği fotoğrafı yeniden paylaşan Yenişehirlioğlu, paylaşımı silmesinin sebebi açıkladı. Yenişehirlioğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur :Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim.”
İki modeli bulunansaat, “Rolex Submariner Date’’ ve “Rolex GMT-Master’’ adıyla üretiliyor. Bu saatlerin fiyatı 16 bin 200 (562 bin lira) ile 16 bin 800 Euro arasında değişiyor.

https://x.com/Yenisehirlioglu/status/1781478594843156691

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.