Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ’da Gençlik Festivali Düzenliyor

UGC GB Yard. İsa Güven, UGC GB Yard, Hikmet Otuzbir, UGC Genel Başkanı Ahmet Öz, UGC Hatay İl Tem. Ferit Oflazoğlu, GB. Yardımcısı Tezcan Aydın (Fotoğraf: UGC )

Genel Merkezi Kocaeli’nde bulunan ve dünya genelinde faaliyet göstermek için yola çıkan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetlerine devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışında örgütlenme çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden UGC, kendi bünyesinde bir ilke imza atarak Elazığ Fırat Üniversitesi öğrencileri için Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ Gençlik Festivali’ni düzenliyor.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Elazığ İl Temsilcilisi ” Recai Güçlü ” tarafından organize edilen ve 28 Mayıs 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek olan festivale 2 binin üzerinde öğrencinin katılması bekleniyor.  Elazığ Fırat Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin final sınavları öncesi streslerini atmaları ve eğlenmeleri için düzenlenen festivalde yerel sanatçılar sahne alacak ve öğrencilere çeşitli ikramlar sunulacak.

Festivale Elazığ İl protokolünden önemli isimler ile birlikte UGC  Genel Başkanı Ahmet Öz, İstanbul’dan Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Ankara’dan Genel Başkan Yardımcısı İsa Güven, Hatay ilinden Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir, Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoglu, Batman İl Temsilcileri Osman Seyrek, Mersin İl Temsilcisi Gültekin Hakan Koçman da katılacak.

UGC üyeleri 27 Mayıs Cuma günü Elazığ’da resmi kurumlara ziyaretlerde bulunacak. Aynı gün içerisinde yerel ve ulusal basında görev yapan gazeteciler ile bir araya gelecek ve UGC Elazığ İl Temsilcisi Recai Güçlü nezaretinde Elazığ’ın tarihi ve turistik yerlerine ziyaretlerde bulunacaklar.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.