Vali Büyük, ‘Mümkünlü’de Rol Alan Oyuncuları Ziyaret Etti

SAKARYA-Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Taraklı ilçesinde çekimleri yapılan TTNET’in yeni reklam filmi ‘Mümkünlü’de rol alan oyuncuları ziyaret etti.

Eşi Emine Hayriye ve kızı Hilal ile Taraklı ilçesine gelen Vali Mustafa Büyük, Ulucami Mahallesi’ndeki Valilik Hisar Konukevi’nde Taraklı Kaymakamı Serhat Doğan ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile görüştü.

Vali Büyük ve beraberindekiler, Şener Şen ve Olgun Şimşek’in başrolünü oynadığı TTNET’in yeni reklam filmi ekibini ziyaret etti. Hanım Eli Konağı’ndaki ziyarette Büyük, oyuncu Şener Şen ile uzun süre sohbet etti. Büyük, reklam filminde senaryo gereği ‘Mümkünlü Kasabası’ Belediye Başkanı olan Şener Şen’e ‘ Reklam filminin çekimlerinden sonra Taraklı Belediye Başkanlığı’na aday olmayı düşündünüz mü?’ diye soru sorarak espri yaptı. Oyuncu Şener Şen de Vali Büyük’e ‘Valla yardımcım Hamdi ile aday olmayı düşünüyorduk. Ama belediye başkanı çok kıymetli bir insan o yüzden vazgeçtik’ şeklinde espri yaparak cevap verdi. Vali Büyük, reklam filminin hem Taraklı’nın hem de Sakarya’nın tanıtımına katkı sağladığını belirtti.

Reklam filminin yönetmeni Bahadır Karataş da Taraklı’nın kültür ve turizm alanında daha fazla yatırıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Taraklı’daki film platosunun Anadolu’da eşi benzeri bulunmadığını ifade eden Karataş, “Bu, Sakarya için önemli bir kazançtır. Sakaryalıların, yaşadığı şehre sahip çıkması gerekiyor. Kentte yaşayanların tanıtıma katkı sağlaması lazım.” diye konuştu.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.