Shen Yun Adeta Büyülüyor..İşte size birkaç Yorum

Shen Yun Gösterisini izleyen sanatçılar hayranlıklarını gizleyemiyorlar…İşte size birkaç yorum….

Danslar zarif, narin ve harika! Orada saf ve görkemli ve aynı zamanda asil olan bir şey vardı. Bu gösteri bana iyiliğin gerçek manasını ve hayatın anlamını gösterdi.”

– Anna Liceica, Soloist, Amerikan Bale Tiyatrosu
“Çok sanatsal…. seyrettiğinizde kendinizi iyi hissediyorsunuz. Tam olarak onun ne ile ilgili olduğunu anlatmak zor, gösteri gerçekten çok harika.”

–  Marc Reese, trompetçi, İmparatorluk Orkestrası

“Tamamen büyülü…Görkemli kostümler, zarafet, harika bir kareografi, harika bir müzik…Başından sonuna kadar güzel. Tanıdığım ve gösteriyi seyreden herkes  tamamen aynı fikirde: herkes bu söylediklerine inanabilmek için onu seyretmeniz gerektiğini söylüyor. Onu kelimelerle açıklayamazsınız; o yaşanmalı.”

– Christine Walevska, viyolonsel vitüozu

“…üst düzey bir profesyonellik,çok iyi tasarlanmış ve güzel bir şekilde yapılan sunum! Bu sadece eğlence değil, değerli bir kültürel olay: Tüm bu problemli dünya içindeuluslararası anlayışa karşı güçlü  ve zarif bir iyi niyet gösterisi.”

– Donn B. Murphy, Ph.D.,Başkan, Ulusal Tiyatro

“Beni hayran bıraktı… Kareografi olağanüstü, Bunun şimdiye gördüğüm en iyi gösteri olduğunu düşünüyorum. En iyisi. Hatta sahne arkası, danslar,kareografi ve müzik, şarkılar—herşey. Ben bu inanılmaz ve şahane gösteriyi seyredebildiğim için çok ama çok şanslıyım ve bu gösterinin nasıl olduğunu önceden hayal bile edemezdim.”

– Valentina Alexess, eski balerin, Moskova Balesi

“Harikulade… muhteşem bir gösteri, bir oyun… Ortamı adeta dondurdu.”

– Jennifer O’Loughlin, Soprano, Viyana Opera Binası

“Hiçbir kelime gösteriyi anlatamaz. Belki açıklayabilmenin yollarından biri ‘‘hayran edici’’ olabilir. Gösteri olağanüstü güzel…Hayatım boyunca hiç bu kadar güzel bir dans görmedim! Anlatması zor. Kusursuzluk doğru kelime olabilir.”

– Mieke Bouve, Belçikalı aktris

“Gösterinin içeriği çok berraktı……. Kalpleri çok açık ve yumuşak. Hayat veriyor!”

– Nilas Martins, Baş  dansçı, New York Şehri Balesi
“İfadenin ve tekniğin mükemmel bir kombinasyonu! Çok zengin bir ruh. Bu sadece kültürel parçaların sunulması değil, Asya’ya doğru bir tur—aynı zamanda  size, neyin yapılabileceğini ve gerçekten neyin önemli olduğu ile ilgili temel bir felsefeyi sunuyor.”

– James Sutton, Öğretim üyesi Bale Profesorü, New York Universitesi

“Onu ne kadar beğendiğimi anlatacak kelimeler mevcut değil…Daha önce böyle bir dans topluluğu görmedim. Ulusal baleyi seyrettim, New york balesini seyrettim fakat onlar teknik olarak dans ediyorlardı. Fakat bu insanlar kalpleri ve ruhları ile dans ediyorlar…

– Kory Tylor, Dans Sanatları Merkezi baş dansçısı ve sahibi

“Çok güzel..kesinlikle çok güzel!… Ritimler ve hareketler beni inanılmaz heyecanlandırdı. Bence orkestra inanılmaz bir iş çıkardı Grup kusursuzdu. Bütün koordinasyon – baştan sona mükemmeldi.
– Dr. Tanya Prochazka, CelloProfesörü Alberta Üniversitesi

“Kelimelere anlatılamayacak kadar güzel. İçinde şiir taşıyan herkes için çok faydalı olacaktır. Bu grubu benim ülkem olan İtalya’ya getirmek harika olurdu.

– Carmine Siniscalco, Curator & Art Critic, Italya

“Büyük bir başapıt. Danslardan müziğe, şarkılardan ışıklandırmaa kadar herşey mükemmeldi…hakikaten bir eşi ve benzeri olduğunu sanmıyorum. Çok sayıda uluslar arası organizasyon gördüm – Bolshoi Tiyatrosu ve buna benzer daha birçoklarını – akat buradaki şey bambaşka birşeydi.

– Barbara Zapf-Dorn, Bale Hocası, Zapf-Dorn Bale Okulu

“Uzun yıllardır Tayvan da yaşıyorum..Böyle bir performansla karşılaşmamıştım..

Cao Junlin, Peking Opera Profesörü

“Fantastik idi..Şimdiye kadar katıldığım ve en büyük keyif aldığım gösteri idi.
– David Bernstein, Besteci-Yazar

Görsel efekt inanılmaz bir güzellikteyid. Müzik, kostümler, danslar ve ışıklar kusursuzdu.

– Soovin Kim, dünyaca ünlü Violin sanatçısı

“Dünya çapında bir şov. Broadway’de popüler olması kaçınılmaz olacak.

– Rolf Smedvig,, Empire Orkestrası Baş Tampetörü

“Çok sevdim… Bu tamamen yeni bir şey… Bana gelecek ile ilgili yeni kareografi fikirleri aşıladı…eğer bizimkinden tamamen farklı olan bir sanat hakkında fikirler edinmek istiyorsanız kesinlikle gelip görmelisiniz.

– Gregor Hatala, Viena Opera Balesi Baş Dansçısı

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.