Aziz Yıldırım Türk Telekom Arena’yı Gezdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği üyeleriyle birlikte Seyrantepe’de yapımı tamamlanmak üzere olan Türk Telekom Arena Stadyumu’nu gezdi.
Fenerbahçe Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım’a, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Kasımpaşa Kulübü Başkanı Hasan Hilmi Öksüz, Konyaspor Başkanı Bahattin Karapınar ve diğer kulüp başkanları eşlik etti. Kulüpler Birliği heyetini Galatasaray Başkanı Adnan Polat karşıladı. Polat kulüp başkanlarına stad hakkında bilgi verdi. Stadyumun çimlerinde bir süre gezen Kulüpler Birliği üyeleri burada basın mensuplarına hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra tribünleri gezdi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat burada da misafir kulüp başkanlarına bilgi verdi. Kulüpler Birliği üyeleri ardından tribündeki locaları inceledi. Ziyaret sırasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın daha çok arka planda kalmayı tercih ettiği gözlendi. Aziz Yıldırım, daha çok İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ile sohbet etmeyi tercih etti.
Kulüp başkanları ardından stadyum içinde kendileri için hazırlanan kokteyl salonuna geçti. Bu sırada basın mensuplarıyla inşaat firması yetkilileri ve güvenlik görevlileri arasında tartışma yaşandı. Kokteyl sırasında tribünlere alınmak isteyen basın mensupları, inşaat firması yetkililerinin tavırlarına tepki gösterdi. Basın mensupları ardından tribünlere geçmeyerek stadyumu terk etti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.