Başarılı Polise Çikolata Ödülü

BURDURBurdur Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, şehirde kapıların anahtar göbeklerini sökerek yapılan hırsızlık olaylarını ortaya çıkaran personelini çikolata ile ödüllendirdi.

Burdur’da meydana gelen hırsızlık olaylarını kısa sürede çözerek şüphelileri Mersin’de yakalayan polislere Müdür Aydoğan, bayram sürprizi yaptı. Müdür, personelini çikolata ile ödüllendirdi. Hediyenin büyük olmadığını, ancak maksadın yerini bulduğunu ifade eden Aydoğan, başarılı polislere hem gönüllerinin hem de ödüllerinin açık olduğunu söyledi. Aydoğan, yasal çerçevede görev yapan polislerin her zaman arkasında olduklarını, olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Dikkatli çalışan personelin her zaman takdir edileceğini, ödül ve takdirname alacağını ifade eden Aydoğan, “Takdirname bir memur için iyi bir kazançtır. Maddi değeri yoktur, ama yeri ve zamanı gelince takdirnamelerin önemini göreceksiniz. Ben her zaman arkanızdayım. Yeter ki yasalar çerçevesinde görev yapın. Yasalar dahilinde görev yaptığınız müddetçe, ne şahıslardan ne de hiçbir şeyden çekinmeyin. Korkusuzca görevinize devam edin. Ama yasal çerçeveden asla ve asla ayrılmayın.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.