Bayram Yoğunluğu İstanbul Trafiğini Felç Etti

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Ramazan Bayramı’na günler kala İstanbul’da yoğun araç trafiği oluştu. Tatili memleketinde geçirmek isteyen vatandaşlar yola koyulunca İstanbul trafiği durma noktasına geldi.

Ramazan Bayramı’nı memleketinde geçirmek isteyen vatandaşlar, İstanbul’da yoğun trafik oluşturdu. Avrupa Yakası Beylikdüzü’nden başlayan trafik Anadolu Yakası Sultanbeyli’ne kadar uzandı. Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü ile Boğaziçi Köprüsü’nde uzun araç kuyrukları meydana geldi. Kilometreleri bulan trafik gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Ceyhan Kiriş isimli bir vatandaş: ”Çanakkale’den buraya saatte geldim. Ama buradan köprüyü geçmek için aracım ikidir hararet yapıyor. Bir buçuk saattir İstanbul trafiğindeyim. Beylerbeyine gidiyorum. Aracım hararet yaptıktan sonra bende şimdi motorun soğumasını bekliyorum” dedi.

Bayram tatilini Ankara’da geçirmek isteyen bir vatandaş ise: “45 dakikadır yoldayız kardeşim. Yol açılmıyor. Aşağı yukarı Eyüp’ü geçtikten sonra trafiğe yakalandık. Ankara’ya gidiyoruz bayram için” dedi.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.