Beşiktaş Maçına Ciddiyetle Hazırlanıyoruz

Hafta sonu oynayacağı zorlu Beşiktaş deplasmanı hazırlıklarına MP Antalyaspor, Hasan Subaşı Tesisleri’nde bugün yaptığı tek idmanla devam ediyor. Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını ayaküstü cevaplayan kırmızı-beyazlı takımın tecrübeli hocası Mehmet Özdilek, MP Antalyaspor’un ligde tüm maçlara nasıl hazırlanıyorsa Beşiktaş maçına da aynı ciddiyetle hazırlandığını belirtti.

İnönü Stadyumu’nun zemininin bu sezon kötü olduğunu açıklayan Mehmet Özdilek, zeminin futbola elverişli olması durumunda iyi oyunlarını sahaya yansıtabileceklerini fakat zemin unsurunun her iki takım içinde handikap oluşturabileceğini söyledi. Tek düşüncelerinin galibiyet olduğunun altını çizen Özdilek, “Tek bir düşüncemiz iyi oynayarak istediğimiz neticeyi almak. Bunu yapacak iştahımız da moralimizde var. Mücadele etmemiz gerekiyor. Onu da sahada gösterirsek deplasmandan iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum.” dedi.

 

BEŞİKTAŞ’IN DÜNYA STARI OYUNCULARI VAR

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Ligi’nde ve Avrupa kupalarında iyi süreç geçirdiğini kaydeden Mehmet Özdilek, siyah-beyazlı takımın çok geniş bir kadroya sahip olduğunu fakat Beşiktaş’ın zaaflarından yararlanmak istediklerini açıkladı. Kara kartalın Guti ve Queresma gibi dünya starı oyunculara sahip olduğunu aktaran Özdilek, “Bence Beşiktaş’ın başarısını bu iki oyuncuya bağlarsak biraz diğer oyunculara haksızlık etmiş oluruz. Tabiî ki önemli oyunculardan kurulu bir rahibe karşı oynayacağız. . Bizde de çok yetenekli bireysel oyuncular var. Ama biz takım mücadelesini sahaya yansıtırsak bunu başarırsak istediğimiz sonucu da alırız.” diye konuştu.

 

SÖZLÜ ANLAŞMA VAR UĞUR İNCEMAN BEŞİKTAŞ MAÇINDA YOK

Uğur İnceman’ı MP Antalyaspor’un kadrosuna dahil ederken iki takım yöneticilerinin sözlü olarak anlaşma yapmalarından dolayı İnceman’ın Beşiktaş’a karşı forma giymeyeceğini hatırlatan Özdilek, kaleci Ömer Çatkıç ve Ali Zitouni’nin de Beşiktaş maçında forma şansı bulmasının zor olduğunu anlattı.

MP Antalyaspor’un Beşiktaş kulübünden renklerine kattığı Uğur İnceman, son iki haftadır çok iyi mücadele ettiklerini, iyi oyunlarını da skorboard tabelasına yansıttıklarını belirtti. Eski takımına karşı forma giymeyeceği içinde üzgün olduğunu söyleyen Uğur İnceman, Beşiktaş kulübüne serzenişte bulunarak şunları söyledi: “Beşiktaş’a karşı oynayamayacağım haberini aldığımda benim için çok üzücü oldu. Türk futbolunda artık bence bazı şeyleri aşmamız gerektiğini düşünüyorum. Eski takımıma karşı oynamak isterdim. Arkadaşlarıma güveniyorum. Ellerinden gelenin en iyisini yapıp iyi bir sonuçla döneceğini düşünüyorum.”

Öte yandan hafta sonunda oynanacak olan Beşiktaş maçına bugün yaptığı tek idmanla sürdüren kırmızı-beyazlı oyuncular, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Son günlerin formda oyuncusu Sergey Djiehoua’nın da orta sahada teknik patron Özdilek’le uzun bir süre konuşması ise dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Beşiktaş maçına çok ciddi olarak hazırlandıklarını ve siyah-beyazlı takımın zaaflarından yararlanmak için mücadele edeceklerini ifade etti. Transfer sezonunun son gününde Beşiktaş’tan alınan Uğur İnceman’ın eski takımına karşı yöneticiler arası sözlü anlaşmadan dolayı forma giyemeyeceği öğrenildi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.