Beşiktaş Maçına Hazırlanan Bursaspor’u Sevenleri Yalnız Bırakmadı

Spor Toto Süper Lig’de pazar günü deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Bursaspor, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Özlüce Tesisleri’nde yapılan idman öncesi yeşil – beyazlı takım ziyaretçi akınına uğradı. Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve futbolcular ziyaretçilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Pazar günü Fiyapı İnönü Stadı’nda oynayacağı Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren Bursaspor bugün ziyaretçi akınına uğradı. İlk olarak Nilüfer İş Okulu öğrencileri, yeşil – beyazlı takımı ziyaret ederken ardından Bulgaristan Cebel’den gelen Hak ve Özgürlükler Hareketi Cebel temsilciliğinden gelen grup, Bursaspor Ertuğrul Sağlam ve talebelerini ziyaret etti. Cebel’den gelen grup Bulgar kaleci İvankov ile sohbet etti.
Hüseyin Özdilek Meslek Lisesi öğrencileri de Sağlam ve futbolcuları ziyaret etti. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hemototoloji bölümünden bir grup öğretim üyesi ve hasta da Bursaspor’u ziyaret ederek zorlu Beşiktaş maçı öncesi takıma moral verdi.
İlk 20 dakikalık bölümünün basına açık olduğu antrenmanda futbolcular açma germe çalışmalarından sonra 5’e 2 çalışması yaptı. Kaleciler ayrı çalışırken Ertuğrul Sağlam, kalecilerle özel olarak ilgilendi. Özellikle Beşiktaş’ın yan toplardan bulduğu golleri dikkate alan Sağlam, kalecilere yan top çalışması yaptırdı.
Sercan Yıldırım Kayserispor maçının ardından ilk kez takımla birlikte çalıştı. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Bursaspor, Beşiktaş maçının taktik provasını yaptı.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.