Davutoğlu’nun Programı İptal Oldu

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 12 bakanın katılması beklenen, Denizli’de düzenlenecek Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı, yaşanan son gelişmelerin ardından ileri bir tarihe ertelendi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu tarafından geçtiğimiz hafta açıklanan programa göre Denizli’de Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nun toplanması bekleniyordu. 12 ilgili bakanın yanı sıra Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı açıklanan toplantı için Denizli Valiliği tarafından akreditasyon işlemleri de başlamıştı. Ancak AK Parti’nin olağanüstü genel kurula gidecek olması ve Ahmet Davutoğlu’nun aday olmayacağını açıklaması üzerine bu toplantının ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “Yaşanan son gelişmeler üzerine ekonomi koordinasyon kurulu ileri bir tarihe ertelendi” dedi.

Öte yandan, yine Denizli’de yapılması planlanan ve Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın katılacağı Denizli Kültür ve Turizm Çalıştayı’nın da aynı sebeplerden dolayı iptal olduğu açıklandı.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.