Demirören ve Kalyoncu Çifti Nişanlandı

Demirören Medya'nın patronu ve Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı ile Turkuvaz Medya Grubu'nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu'nun oğlu nişanlandı.

Türkiye’nin iki büyük medya grubunun patronlarının çocukları dünya evine girmek için ilk adımlarını attılar.

Demirören Medya’nın patronu Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu nişanlandı.

Nişan törenine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’ın yanı sıra Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Turkuvaz Medya CEO’su Serhat Albayrak ve eşi Şule Albayrak, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu nişan törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, genç çiftin nişan yüzüklerinin kurdelasını kesti.

Demirören ailesinin Kuzguncuk’taki yalısında yapılan nişan törenine Haluk Kalyoncu’nun annesi Nevin Kalyoncu, Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarlarından iş adamı Cemal Kalyoncu, Adnan Kalyoncu, Faruk Kalyoncu ile eşleri ve çocukları da katıldı.

Demirören Medya Grubu bünyesinde Hürriyet, Milliyet, Posta gazeteleri CNN Türk ve Kanal D gibi televizyon kanalları bulunuyor. Turkuvaz Medya bünyesinde ise, Sabah ve Takvim gazeteleri ile ATV ve A Haber başta olmak üzere çok sayıda yayın kuruluşu var.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.