Dervişoğlu: Muhatap Olarak Benim Alınmam Gerekirdi

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Akşener Erdoğan görüşmesine dair yaptığı açıklama, muhatap alınması gereken ismin kendisi olduğunu belirterek “Ben kimsenin memuru değilim” dedi.

İYİ PartiGenel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, eski İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener’in AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüşmesine ilişkin açıklama yaptı. Görüşmeden daha önce haberinin olmadığını, görüşmeyi İletişim Başkanlığı’nın sosyal medyada yaptığı paylaşımla öğrendiğini belirten Dervişoğlu, muhatap alınması gereken ismin kendisi olduğunu söyledi.
İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin eski genel başkanı Meral Akşener’in AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmesine ilişkin Habertürk TV’de açıklamalarda bulundu. “Beni ilgilendiren tarafı İYİ Parti’nin genel başkanı ben iken Sayın Erdoğan’ın Sayın Akşener ile görüşmesi. Muhatap olarak benim alınmam gerekirdi” diyen Dervişoğlu, Akşener’in görüşmeden çıktıktan sonra kendisini bilgilendirdiğini söyledi.
Görüşmeyi olumlu bulmadığını vurgulayan Dervişoğlu, “Beni ilgilendiren tarafı İYİ Parti’nin genel başkanı ben iken Sayın Erdoğan’ın Sayın Akşener ile görüşmesi. Muhatap olarak benim alınmam gerekirdi. Bazı insanlar boyuna posuna bakmadan Hasan Dağı’na oduna gitmeye kalkışırlarsa şayet işte o zaman benden ummadıkları bir tepkiyi görebilirler. Ben bu partinin genel başkanıyım, partinin dününe bugününe yarınlarına sekte vuracak adımlara izin vermem. Ben kimsenin memuru değilim” diye konuştu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.