DP Muğla İl Başkanı Eroğlu: AK Parti’nin Tek Alternatifi Biziz

DP Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu, Namık Kemal Zeybek’in genel başkanlığa seçilmesinin ardından bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

DP İl Başkanı Eroğlu, hedeflerini haziran ayındaki genel seçimde Muğla’da en az ikinci parti olma şeklinde açıklayarak, 2 Ocak’tan bu yana yoğun çalışmalar içinde olduklarını söyledi. Hükümetin basını tekelleştirme çabası içinde olduğunu iddia eden Eroğlu, seçim barajını geçmeleri halinde hükümette demokrasinin ve cumhuriyet değerlerinin bekçisi olacaklarını ifade ederek, AK Parti hükümetin tek alternatifinin kendileri olduğunu öne sürdü.

Zeybek’in genel başkanlığındaki DP’nin Türkiye’deki ilk mitingini Muğla’da yapacağını kaydeden Erdal Eroğlu, “Henüz tarihi belli değil ancak Sayın Genel Başkanımız Zeybek, ilk parti mitingini Muğlamız’da yapacak. Biz de Muğla teşkilatı olarak altı ilçemizde kongrelerimizi tamamlayacağız ve miting tarihinde bir bütün olarak vatandaşların karşısına çıkacağız. Ayrıca önümüzdeki günlerde Muğlalıların çok yakından tanıdığı ve kamuoyunun bildiği isimleri de partimiz çatısı altında göreceğiz.” dedi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.