Erman Kılıç, Fenerbahçe’ye Sürprize Hazırlanıyor

SİVASSpor Toto Süper Lig’de mücadele eden Sivasspor’un son haftaların başarılı ismi Erman Kılıç, Ankaragücü’nün yendiği Fenerbahçe’yi kendilerinin de yenebileceğini söyledi. Son Ankaragücü ve Konyaspor maçlarında attığı 2 golle takımına 4 puan kazandıran Erman Kılıç, Sivasspor Kulübü’nün resmi internet sitesine konuştu. Son haftalarda büyük bir çıkış yakaladıklarını ifade eden Kılıç, 4 maçta 8 puan topladıklarını belirtti.

Rıza Çalımbay’ın takımın başına geldikten sonra iyi bir hava yakaladıklarını anlatan Kılıç, “İnşallah bu böyle devam edecek. Devam ettiği taktirde de Sivasspor geçmişte yaşadığı kötü günleri bir daha yaşamayacak. Ben bir çıkış içindeydim ve bunu da Rıza hocamız ile yakaladım. Umarım bu böyle devam eder ve Fenerbahçe’ye de golümü atarım.” dedi.

Konyaspor maçında 10 kişi kalmalarına rağmen üst düzey bir mücadele sergilediklerini ifade eden Erman Kılıç, attığı golü önceden sezdiğini söyledi. Kılıç, “Gol attığım pozisyon öncesi topun başına geçtiğimde vurduğumda gol olacağını biliyordum. Güzel bir gol oldu ve takımımıza 3 puanı getirdi, mutluyum. Maçtan önce Akın ve Ceyhun bana gol atacağımı söylemişlerdi. Gol sevincimdeki selamı da onlara gönderdim.” şeklinde konuştu.

 

İSTANBUL’A KAZANMAK İÇİN GİDECEĞİZ

Cumartesi günü ilk yarının son maçı olan Fenerbahçe karşılaşmasıyla ilgili olarak da Erman Kılıç, İstanbul’a kazanmak için gideceklerini söyledi.

“İnşaallah üç puanı alan taraf biz oluruz” diyen Kılıç, kazanmaları halinde alt sıralardaki takımla puan farkını açmış olacaklarını kaydetti. Kılıç, “Fenerbahçe’yi Ankaragücü yendi biz de yenebiliriz. Bunu başaracak güçteyiz.” dedi.

Son olarak Sivasspor taraftarına seslenen Erman Kılıç, onlardan Konyaspor maçındaki gibi her zaman takımı desteklemeleri istediğini dile getirdi. Kılıç, “Taraftarımız bizi böyle desteklemeye devam ettiği sürece Sivasspor’un bu ligde çok sorun yaşayacağına inanmıyorum. Taraftarımızı her zaman arkamızda hissettiğimiz zaman biz daha iyi motive oluyoruz. Onlar bizim 12. gücümüz.” dedi

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.