Ertuğrul Sağlam:”Karabükspor maçını taraftarlarımızla birlikte kazanacağız.”

BURSABursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kardemir Karabükspor maçının zor geçeceğini ancak taraftarın desteği ile 3 puana uzanacaklarına inandığını söyledi. Sağlam, Bursaspor’un Vakıfköy Tesisleri’nde yaptığı açıklamada, takımda Hüseyin’in kart cezalısı olduğunu, Volkan Şen’in durum ise hala kadro dışı olduğunu hatırlattı.

Sağlam, Karabük maçının zor geçeceğini ancak taraftarın desteği ile 3 puana uzanacaklarına inandıklarını dile getirdi.

 “AVANTAJİMIZ ARTTI”

Gaziantepspor maçının neticesinin açıklanmasının ardından 19 puana ulaştıklarını ve en yakın rakipleriyle puan farkını 5’e çıkardıklarının anımsatan Sağlam, şöyle konuştu: “Önemli bir avantaj elde ettik. Bu avantajı korumak ve yükseltmek için Karabükspor maçına hazırlanıyoruz. Ligin yeni ekiplerinden, sezona iyi başlangıç yapan, iyi oynayana, güçlü bir takımı konuk edeceğiz. Rakibimizin başında çok sevdiğimiz, başarılı bir teknik adam Yücel İldiz bulunuyor. Ligde güçlü bir konumdalar. Kontratak futbolunu iyi oynuyorlar. Etkili oyunculara sahipler. Kendi sahanızda puan kaybetmemek için oynamak kolay değil. Biz Bursaspor olarak geçtiğimiz sezondan başlayan bu sezonda devam eden bir hava oluşturduk. Taraftarın desteği bizim için çok önemli. Centilmence bizleri destekleyip karşılaşmadan gelecek adına bizi rahatlatacak 3 puanı alacağımız düşünüyorum.”

 “ELEŞTİRİLERDEN OLUMLU ŞEKİLDE FAYDALANIYORUZ”

Yapılan eleştirilerin kendisini hırslandırıp hırslandırılmadığı ile ilgili olarak görüş bildiren Ertuğrul Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim olaya bir bakış açımız var. Futbolu değerlendirme anlayışımız var. Bu anlayış içinde doğru olanı yapıyoruz. Eleştirilerden olumlu şekilde faydalanmayı bilen insanlarız. Yeter ki eleştiriler, eleştirilen insanı başarıya teşvik etsin. Diğerleri ile ilgili konuşmak istemiyorum, onların maksatları belli zaten. Kale almıyoruz. Bize bir şeyler katacak iyi niyetli insanlar eleştirilere devam etsin, bizde faydalanalım.

 

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.