Erzurumlu Okçular Türkiye Kupası Kazandı

ERZURUM(CİHAN)- Erzurumlu okçular hedefi 12’den vurmaya devam ediyor. Antrenör Hikmet Dumanoğlu yönetimindeki Erzurumlu okçular, Türkiye Kupasını Erzurum’a getirmeyi başardı.

Türkiye Okçuluk Federasyonu Faaliyet Programında yer alan ve 2-3 Temmuz tarihleri arasında Eskişehir’de yapılan Okçuluk Türkiye Kupası şampiyonasına katılan Erzurum takım halinde şampiyon olarak Erzurum’a döndü. Şampiyonluk kupasını Erzurum’a getiren okçular, Erzurum’u sevince boğdu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, şampiyonluk kupasını Erzurum’a getiren okçuları ve antrenör Hikmet Dumanoğlu’nu tebrik etti. Antrenör Dumanoğlu yönetiminde Eskişehir’de yapılan Türkiye Kupası Okçuluk müsabakalarına katılan Erzurum’dan Doğan Hancı Türkiye 3’üncüsü olurken Erol Sulumer 4’üncülüğü elde etti.

Öte yandan Türkiye Şampiyonu milli atlet Mehmet Güzel, Dünya Atletizm Şampiyonası öncesinde diğer birçok milli atlet gibi kamp için Erzurum’a geldi. 17-25 Temmuz 2010 tarihlerinde Kanada’da yapılacak olan Gençler Dünya Atletizm Şampiyonası öncesinde Erzurum’da hazırlıklarını sürdüren milli atlet, Türkiye’yi 400 metre yarışlarında temsil edecek. Antrenörü Senem Ölçer’in taktiklerini harfiyen uygulamaya çalışan genç atlet, hedefinin iyi bir derece yapmak olduğunu söyledi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.