Federasyon Temsilcileri, EYOF Tesislerini İnceledi

Trabzon’da, 23-30 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapılacak olan 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları’nın (EYOF) yapılacağı tesisler, federasyon yetkililerince incelendi.
EYOF basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, oyunlarda Türkiye’yi temsil edecek sporcuların bağlı bulundukları federasyonların teknik delegelerinin organizasyon hazırlıkları hakkında bilgi aldıkları ve tesislerde incelemede bulundukları bildirildi.
EYOF 2011 Trabzon Genel Sekreteri Yaşar Ulusoy ile İl Gençlik ve Spor Müdürü Şerif Özgür’ün de katılımıyla yapılan bilgilendirme toplantısına, atletizm federasyonundan Mehmet Can Korkmazoğlu, basketboldan Resul Yolcu, hentboldan Kenan Sivrikaya, jimnastikten Oktay Canbulat, judodan Yavuz Yolcu, tenisten Beyazıt Anbar ve voleybol federasyonundan Ahmet Göksu’nun yer aldığı teknik delegelerin katıldığı kaydedildi.
Toplantıda ayrıca, organizasyonda görevlendirilecek hakem, teknik ve idari personel sayıları üzerinde duruldu, alınacak malzemeler ile federasyonların ihtiyaç duyacakları gönüllü sayıları ele alındığının bilgisi verildi.
Teknik delegelerin daha sonra branşlarına göre müsabaka ve yarışmaların yapılacağı tesisler ile inşaatlarında incelemelerde bulunarak mevcut durumu ve eksikleri tespit edip raporlar tuttukları bildirildi.
Açıklamada ayrı, delegelerin organizasyon hazırlıkları ile tesislerdeki inşaat çalışmalarını olumlu buldukları ifade edildi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.