Fuji Film İle Fotoğraf Çekmek Artık Daha Eğlenceli

  

Fuji Instax Mini 7S Fotoğraf Makinesi

Fuji Film fotoğraf çekmeyi daha eğlenceli bir hale getiren Instax Mini 7S fotoğraf makinesini piyasaya sürdü.  Kredi kartı boyutunda, saniyeler içinde hazır olan fotoğraflarınızı anında hediye edebileceksiniz.

Sabit flaşı sayesinde kapalı ortamda da renk yoğunluğu ayarlamanıza imkan veren cihaz  özel tasarımları sayesinde fotoğraf çekiminde kolaylık sağlıyor. Instax Mini 7S, şık görünümünün yanında beyaz, pembe, mavi, siyah-beyaz ve kahverengi fotoğraf makineleri, farklı renk seçenekleri de sunuyor.

İnstax Mini 7S fotoğraf makinesinin özellikleri bununla da bitmiyor. Üzerinde yüksek kaliteli lens bulunan mini fotoğraf makinesi iş kullanımları için de ideal sonuçlar veriyor. Güneşli, az güneşli, bulutlu ve iç mekan olmak üzere dört farklı çekim modu bulunan makine,320 gramağırlığı ile de rahatlıkla taşınabiliyor.

Hafif ve kompak tasarımı sayesinde dilediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Instax Mini 7S, doğum, doğum günü, parti, mezuniyet, kına gecesi ve düğün gibi en özel anlarınızda size kalıcı hatıralar bırakıyor.

Sevdiklerinizle yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek ve farklı bir hediye  için güzel bir alternatif olarak düşünülebilir.

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.