Galatasaray’ın Yeni Transferi Yekta Kurtuluş, “Gönül verdiğim kulübe gideceğim.”

Galatasaray’ın yeni transferi Yekta Kurtuluş, “Gönül verdiğim kulübe gideceğim.” dedi.
Galatasaray, Kasımpaşaspor’un orta saha oyuncusu Yekta Kurtuluş ile anlaşmaya vardı. Antalya’da kampta bulunan Kasımpaşasporlu oyuncu Yekta Kurtuluş ve Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, Kremlin Palace Otel’de basın toplantısı düzenledi.
Kasımpaşa’da güzel zamanlar geçirdiğini ifade eden Yekta Kurtuluş, sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşadığını ifade etti. Gönül verdiği kulübe gittiği için mutlu olduğunu ifade eden Kurtuluş, “İnşaallah başarılı olacağıma inanıyorum. Başka teklifler konusunda bilgim yok. Öncelik Kasımpaşa idi ama Galatasaray olduğu için sevinçliyim. Galatasaray’a katkı sağlamak istiyorum.” dedi.
Galatasaray Teknik Direktörü Gheorge Hagi ile daha önce hiç görüşmediğini ifade eden orta saha oyuncusu Yekta Kurtuluş, milli takıma bir kere seçildiğini bundan sonrada devamlılık istediğini belirtti.

İNŞAALLAH İLERDE CİMBOM’UN KAPTANI OLUR
Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Süha Sidal, Galatasaray kulübü ile yaptıkları görüşmeler sonrasında anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Yekta’nın ligin ikinci yarısında Galatasaray forması giyeceğini kaydeden Sidal, “İstanbul’a gidecek, kendisi de anlaştığı taktirde Galatasaray’da futbol hayatını sürdürecek.” dedi.
Yekta’nın kendilerine 4 yıl emek verdiğini kaydeden Sidal, sarı – kırmızılı takıma kaptanlarını verdiklerini, ileride de Galatasaray’ın kaptanı olmasını umduklarını belirtti.
Gerçekleştirilen transferde en istikrarlı kulübün Galatasaray olduğunu açıklayan Sidal, “Bonservis konusunda arzu ettiğimiz rakamları yakaladık. Galatasaray’ın altyapısından bir oyuncuyu da kadromuza katmak istiyoruz.” diye konuştu.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.