Gazino Show Yoğun İlgi Üzerine Bostancı Gösteri Merkezi’nde

Gazino Show Bostancı Gösteri Merkezi’nde

Gazino Show Bostancı Gösteri Merkezi'nde

 

İlk kez geçtiğimiz Aralık ayında izleyici karşısına çıkan ve gişe rekoru kıran “Gazino Show”, yoğun ilgi ve istek üzerine, bir kez daha, 28 Ocak Cumartesi gecesi Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

60’lı, 70’li ve 80’li yıllar boyunca eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu, anlı şanlı eğlencelerini günümüze taşıyan “Gazino Show” büyük ilgi gördü. Gösteri izleyenler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Gazino Show”da tam 12 sevilen isim, Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde ardı ardına sahneye çıkıyor. Türk Sanat Müziğinin iki dev isimi Neşe Karaböcek ve Seçil Heper’in birlikte assolistlik yapacağı kadroda, yaptığı sahne showları ile Türk popunun en renkli yorumcularından Seyyal Taner ile birlikte Türk popunun en önemli yorumcuları Berkant, Nur Yoldaş, Ersan Erdura, Tülay Özer, Ercan Turgut, Bilgen Bengü, Funda sahne alırken ve Oryantal Dora bu muhteşem kadroya dahil oluyor.

Gazino Show, tıpkı eskinin gazinoları gibi,

Tıpkı eskinin gazinoları gibi, “Gazino Show” da izleyenlere makul bir fiyata bütün bir gece boyu, hem bir dolu sevilen sesi dinleme, hem de eğlenme fırsatı veriyor.

Bilet fiyatlarının pahalılığı yüzünden sık sık konserlere gidemeyenler, bir konserde birden çok şarkıcı izlemek ve dinlemek isteyenler, bir zamanların şahane gazino programlarını özlemle hatırlayanlar… “Gazino Show” tam size göre!

Büyük orkestra, birbirinden şık, gösterişli solistler, gazino programlarının olmazsa olmazı oryantal dans ve göz kamaştıran assolistler… Yıllardır sürdürdüğü programları ve yaptığı albümlerle Türk popunun kayıp tarihini gün ışığına çıkaran Hakan Eren’in hazırladığı bu büyük gazino eğlencesi, iki binli yıllar usulü “Gazino Show” ile 28 Ocak Cumartesi saat:21.00’de tekrar Bostancı Gösteri Merkezi’nde!

Mekan: Bostancı Gösteri Merkezi
Adres: Mehmet Şevki Paşa Cad. Lunapark Yanı Bostancı / İstanbul

İlgili haberler;

Yılbaşı Gecesi Seçenekleri: MFÖ Çubuklu Hayal Kahvesi

TRT 3 Radyosu Yayınlarını Daraltıyor

Christmas Tüm Dünyada Yarın Başlıyor

Noel Baba Size Yılbaşı Hediyesi Getirebilseydi..

2012 Yılbaşı Hediyeleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.