Huysuz Virjin Yaşamını Yitirdi

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre ünlü sunucu Seyfi Dursunoğlu, 15 gündür tedavi altındaydı. Son 3 gündür yoğun bakıma alınmasının ardından yaşamını yitirdi.

Seyfi Dursunoğlu Kimdir?

Huysuz Virjin lakabıyla tanıdığımız Seyfi Dursunoğlu, 1970’lerden 2000’lere kadar sürdürdüğü eğlence programları ile Türkiye’de televizyonların tanınan bir eğlence figürü hâline geldi.

5-6 yaşına kadar Trabzon’da yaşayan Seyfi Dursunoğlu, İstanbul’da yaşamını devam ettirirken babasının isteğiyle Heybeliada Askeri Deniz Lisesinde yatılı olarak okumaya başladı.

Ancak bir süre sonra bu okuldan ayrıldı ve Boğaziçi Lisesinden mezun oldu.İngiliz Filoloji’sinde başladığı üniversite öğrenimini maddi sıkıntılar nedeniyle yarım bıraktı. Askerliğini Tuzla ve Hadımköy’de yedek subay olarak tamamladıktan sonra SSK’da memur olur ve tam on sekiz yıl burada memur olarak çalıştı.

1970 yılında Huysuz Virjin’in ortaya çıkmasıyla memur hayatını sonlandırdı. Önce küçük kulüplerde isim yapmaya başlayan Huysuz Virjin belirli bir sürenin ardından büyük kulüplerde çalışmaya başladı.

2012’de Show TV’de yayınlanan Huysuz’la Dans Eder misin? programını sundu. Aynı yıl Star TV’de yayınlanmaya başlayan, Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Programın final bölümüne son kez Huysuz Virjin olarak çıktı ve “Bu benim son kantom” diyerek yaşından dolayı bir daha kanto yapamayacağını dile getirmişti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.