İmamoğlu, Alperen Şengün Hakkında paylaşımda Bulundu

Fotoğraf : İstanbul Büyükşehir Belediyesi Resmi Sitesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Amerikan Ulusal Basketbol Ligi NBA’de, yükselen form grafiğiyle dikkatleri üzerine çeken Alperen Şengün hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda NBA’nin Türk oyuncusu Alperen Şengün’ü övdü. “Zevkle ve yakından takip ediyorum” diyen İmamoğlu, “Giresunlu Alperen, Beşiktaş’tan NBA’ye transfer oldu ve olağanüstü verileri ile NBA tarihine de geçmek üzere” ifadesini kullandı.

Bu ay, NBA ekiplerinden Sacramento Kings maçında lig tarihinin, “triple-double” yapan en genç pivotu unvanını alan ve Los Angeles Lakers karşısında ise 33 sayıyla kariyer rekoru kıran Şengün için, “NBA tarihine geçmek üzere” diyen İmamoğlu, paylaştığı videolu gönderisinde şu şekilde paylaşımda bulundu:

“NBA’de Alperen Şengün’ü zevkle ve yakından takip ediyorum. Giresunlu Alperen, Beşiktaş’tan NBA’ye transfer oldu ve olağanüstü verileri ile NBA tarihine de geçmek üzere. Gençlerimiz dünyaya damga vuruyor, onlarla gurur duyuyorum.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.