İnce:” 36 Saat Seferberlik İlan Ediyorum”

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Maltepe miting alanında gerçekleştirilen İstanbul mitinginde konuştu. Sandıklara sahip çıkılmasını isteyen İnce, “36 saat seferberlik ilan ediyorum.” dedi.

İnce ,”Yarın devletin parasını savurganlığa son vereceğiz. 50 günde 107 miting ve şafak 1.Herkesi kucaklayan bir cumhurbaşkanı. Sağcı solcu yok 81 milyonun cumhurbaşkanı olacağım.

Ne diyor Yahya Kemal ‘Sana bir tepeden İstanbul’ Sana bir tepeden bakıyorum gelincik tarlası gibisin. İzmir’de, Ankara’da harikaydın. İstanbul muhteşemsin. İstanbul’da 5 milyonsun….

Yahya Kemal bizim, Necip Fazıl bizim, Nazım Hikmet bizim…

Üreten bir Türkiye yaratacağız. Fabrikalarının bacaları tüten, barışmış bir Türkiye yaratacağız.

Yarın için bütün valilere sesleniyorum siz herkesin valisisiniz Erdoğan’ın valisi değilsiniz. Ve TRT sen benim mitingimi versen ne olur vermesen ne olur.

Gözler yalan söylemiyorsa, sözler yalan söylemiyorsa, alanlar yalan söylemiyorsa, mitingler yalan söylemiyorsa bu iş tamam.

AVM ekonomisi değil, topraklarından bereket fışkıran, huzurlu bir Türkiye, mutlu bir Türkiye, barışmış bir Türkiye.

107 miting yaparken meydanlardaki kardeşlerim, polislerimiz, jandarmalarımız… Ramazan ayında 40 derece sıcakta meydanları dolduran sizler, gürültü kirliliği verdiğimiz, bebeklerini uyandırdığımız anneler… 50 günlük sürede meydanları temizleyen siz değerli milletimiz.” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.