İstanbul’da ‘Bebek Şenliği’ Eğlendirmeye Devam Ediyor!

Ozan Buğdaycı/The Epoch Times

Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği’nin birlikte organize ettiği Bebek Şenliği 2011, Bebek Parkı’nda tüm hızıyla devam ediyor.

Havanın gittikçe ısınmasını fırsat bilen İstanbullular, sahil kenarının en güzel semtlerinden biri olan Bebek’te yaza cıvıl cıvıl giriyor. Bu yıl altıncısı düzenlenen Bebek Şenliği’nde, moda, tasarım, sanat, yeme, içme ve eğlence bir arada.

Türkiye’nin önemli markalarının, Bahar Korçan, Gamze Saraçoğlu, İdil Tarzi, Tuvana Büyükçınar ,Simay Bülbül gibi önemli tasarımcılarının özel olarak hazırladıkları koleksyonlarını görebileceğiniz şenlikte, son zamanlarda oldukça popüler olan Trendyol, Şehir Fırsatı gibi internet üzerinden satış yapan firmaların da standları bulunuyor.

Bunun yanısıra, Gurme ve Ekolojik Pazar’daki ürünlere göz atarken, bilinen markaların yiyecek ve içecek standlarında birşeyler atıştırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken ise, size DJ performansları ve çeşitli canlı müzik grupları eşlik ediyor. 4 Haziran Cumartesi 17:30’da gayet keyifli başladığını gördüğümüz Melis Danişmend konseri, 18:45’te ‘Kerim Soysal ve Vahram Gesar’ın DJ performansı ve 20:00’de  ise ‘Can Bonomo’ ile devam edecek.

3-4-5 Haziran süresince devam eden şenliğe henüz katılmadıysanız, 5 Haziran Pazar olan son gününde, gidip etkinliğe bir göz atabilir, akşam 18:00’de başlayacak olan ‘Social Inclusions’dan sonra, 20:00’de ise ‘Rebel Moves’un performansıyla coşabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.