İstanbul’da Hangi Yollar Kapalı?

İstanbul Valiliği önlemler alarak, 1 Mayıs etkinliği nedeniyle İstanbul’da bazı yolları kapatıyor.

Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Fatih ve Kadıköy başta olmak üzere il genelinde saat 06.00’dan itibaren emniyet tedbirleri uygulanacak, deniz ulaşımı ve havadan alınacak tedbirlerle vatandaşların güvenliği sağlanacak.

Yapılan açıklamada, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nün açık hava toplantısının, Düzenleme Komitesi organizasyonunda, Bakırköy Cumartesi Halk Pazarı Alanı’nda gerçekleştirileceği kaydedildi.

Buna göre, Bakırköy bölgesinde trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

” İsmail Erez Bulvarı ile bu yollara çıkan tüm cadde ve sokaklar. Olgunlar Sokak ile bu yollara çıkan tüm cadde ve sokaklar. İncirli Caddesi Tunaboylu Sokak ile E5 arası ve bu yollara çıkan tüm cadde ve sokaklar. Ekrem Kurt Bulvarı E5’e katılım ile Veliefendi Hipodrom Ana Giriş Kapısı arası kapalı ve bağlı tüm cadde ve sokaklar. D100 Güney Yanyol Bakırköy Cezaevi katılım ile Otomol katılım arası. Bahçesaray Sokak ve bu sokağa çıkan tüm cadde ve sokaklar.”

Sürücüler için Yüce Tarla, İstanbul ve Rauf Orbay caddeleri alternatif güzergah olarak belirlendi.

“Beyoğlu’nda Tarlabaşı Bulvarı, Mete Caddesi, Gümüşsuyu Caddesi ve Sıraselviler Caddesi. Şişli’de Halaskargazi Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Ortaklar Caddesi ve Aytekin Kotil Caddesi.” kapalı olacak.

Beytaman ışıklardan yol kapatılarak Şişli istikametine yönlendirilmeyecek. Aytekin Kotil Caddesinde yol kapanırken sürücüler Mecidiyeköy istikametine yönlendirilecek. Rumeli Caddesinden gelen akım Abide-İ Hürriyet Caddesine verilecek. Ritz Carlton Otel önünden kapama yapılacak, akım Mete Caddesine gönderilmeyecek.

Osmanbey Metro İstasyonu-Taksim Metro İstasyonu-Şişhane Metro İstasyonu, Kabataş-Taksim Füniküler Hattı, Karaköy-Tünel Füniküler Hattı yolu da trafiğe kapatılacak.Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.