Kayserispor Teknik Direktörü Şota:”Galatasaray karşılaşması için özel çalışmalar yapıyoruz”

Kayserispor, hafta sonu kendi sahasýnda oynayacaðý Galatasaray maçý hazýrlýklarýný kulüp tesislerinde sürdürüyor.
Kayserispor’da Galatasaray maçı hazırlıkları

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze, Galatasaray maçı hazırlıklarına milli takım kadrosunda bulunan 3 oyuncunun dönmesiyle tam kadro sürdürdüklerini belirterek, “Galatasaray karşılaşması için özel çalışmalar yapıyoruz. Bu maç için toplantılar yapıyoruz. Hedefimiz galibiyet almak.” dedi. Antrenman sırasında yardımcı antrenör Van Der Lem ile Zalayeta’nın şakalaşmaları dikkat çekti.
Kayserispor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde sürdürdü. Bir günlük izin sonrasında bayramın ikinci günü çalışmalarını devam ettiren sarı-kırmızılı takım, milli takım kadrosunda bulunan Serdar ve ümit milli takımdaki diğer ikinci oyuncunun da dönmesiyle birlikte hazırlıkları ilk kez tam kadro yaptı.
Antrenman öncesinde Galatasaray maçı ile ilgili değerlendirme yapan Şota Arveladze, “Milli takımdan dönen oyuncularımız var. Üç oyuncumuz bugün takıma dahil oldu. Serdar gece geldi ve takıma katıldı. Bugün herkes idmana katılıyor. Galatasaray maçını herkes daha fazla düşünüyor. Bu maç için toplantı, idmanlar ve özel çalışmalarımız olacak.” dedi.
Serdar Kesimal’ın sergilediği futboldan memnun olan Şota, “Bence iyi bir oyun sergileri ve iyiydi. Dünyanın iyi takımlarından birisine karşı mücadele edildi. Birçok takımda oynayan oyuncular vardı. Bu karşılaşmada Serdar’ın sergilediği oyun diğer arkadaşlarımız içinde iyi olacak. Örnek olacak. Başka arkadaşlarımız da gidecek. Serdar’ın milli takımdaki başarılı oyunu bizleri ayrı bir motive ettiğini söyleyebiliriz.” diye konuştu.
Şota, Galatasaray’ın Kayserispor maçını çıkış olarak gördüğünün sorulması üzerine, “Herkes çıkış arıyor. Bizde çıkış arıyoruz.” diye cevap verdi. İdman öncesinde tesislere gelen bazı yöneticiler ise futbolcularla tek tek bayramlaştı. Antrenman sırasında ise yardımcı antrenör Van Der Lem’in Zalayeta ile konuşması ve şakalaşması dikkat çekti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.