Kayserisporlu Eren Güngör: “Arkadaşlarımı yalnız bıraktığım için büyük üzüntü içerisindeyim”

KAYSERİEskişehirspor maçında sakatlanan Kayserispor’un genç oyuncusu Eren Güngör, sağ diz ön çapraz bağlarındaki kopma nedeniyle ameliyat oldu.

En az 5 ay sonra yeşil sahalara dönecek olan Eren Güngör, başarılı bir ameliyat geçirdiğini dile getirerek, “En büyük üzüntüm, takım arkadaşlarımı bundan sonraki süreçte yalnız bırakmak oldu. İnşallah gelecek sezon için sorunsuz olarak döner ve başarılı bir performans ortaya koyarım.” dedi.

Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu tarafından önceki gün ameliyatı gerçekleştirilen Eren Güngör, hastanede gözetim altında tutulmaya devam ediyor. Ameliyat sonrasında ağrılarının kalmadığını dile getiren Eren, sakatlandığı pozisyonu anlatırken rakibinin kasten yaptığı bir hareket olmadığını dile getirdi.

Pozisyonu tam olarak hatırlamadığını ama Jaycee ile girdikleri mücadele sırasında ayağının arada kaldığını ve düştükten sonra ağrı hissettiğini anlattı. Eren, ağrının hemen geçeceğini düşünerek devam etmek istediğini anımsatarak, şöyle konuştu;

“Daha sonra baktım ayağım boşa gitti. Daha öncede benzer sakatlığı yaşadığım için yaşadığım sakatlığın boyutunu tahmin ettik. Oyundan çıktım. Sonrasında ise çapraz bağların koptuğunu öğrendim. Başarılı bir ameliyat geçirdim. En az 5-6 ay sahalardan uzak kalacağım.”

Eren Güngör, daha öncede sol dizinden sakatlandığını anlatarak, en büyük üzüntüsünün takım arkadaşlarını bu sezon boyunca yalnız bırakmak olduğunu aktardı. Eren, “Öncelikle Eskişehirspor maçında sahayı dolduran taraftarımıza teşekkür ediyorum. Ama sezon sonuna kadar onlarla olamayacağım. Takım arkadaşlarımı da yalnız bırakmış oldum. Bundan dolayı büyük üzüntü yaşıyorum. İnşallah onlar başarılı bir sezon geçirerek başarılı sonuçlar almamızı sağlayacaklar. Yeşil sahalara daha erken dönebilmek içinde elimden geleni yapacağım.” diye konuştu.

Eskişehirspor maçında aldığı darbe sonucu sağ diz ön çapraz bağ kopukluğu nedeniyle Acıbadem Kayseri Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu, hastanın hızla iyileştiğini belirtti. Tedavinin ise devam ettiğini açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.