Kobe Bryant’ın Ölümünden Sonra Hayranına Dizüstü Bilgisayar Aldı

Shaquille O’Neal, geçtiğimiz pazar yaşamını yitiren NBA oyuncusu Kobe Bryant’ın ölümü üzerine başsağlığı dileyen bir hayrana dizüstü bilgisayar satın aldı.

O’Neal, Georgia eyaletinin McDonough şehrindeki bir Best Buy mağazasında Patrick Martin adlı hayranıyla karşılaştı. Martin, eski NBA yıldızıyla karşılaştığında yeni bir dizüstü bilgisayar almak üzereydi.

Martin, rastlaşma hakkında Facebook sayfasında paylaşımda bulunarak, “Ben ve Mo bir dizüstü bilgisayar almak için Best Buy’a gittik ve Shaq’le tanıştık. Kız kardeşi ve Kobe için başsağlığı diledik. Uzaklaştık, sonra Shaq yanımıza geldi ve ‘Hepinizi seviyorum, bu yüzden en güzel olanı alın, parasını ben ödeyeceğim’ dedi.” şeklinde olayı anlattı.

O’Neal’den gelen bu cömert hareket, Bryant ve Bryant’ın kızının ve 7 kişinin pazar günü gerçekleşen helikopter kazasında ölmesinin ardından gerçekleşti.

O’Neal, The Big Podcast’e “Ne kadar vaktinin kaldığını bilmiyorsun.” şeklinde paylaşımda bulunarak, “Tamamen sert olmakla falan ilgiliyim ama sızlanmalarımı ve çatışmacı sözlerimi ortadan kaldırmak zorunda kalacağım. Artık bunu yapmak istemiyorum. Sanırım sadece uyumsuzluk yaşadığım herkese sesleniyorum ve ‘Bak dostum, seni seviyorum’ diyorum.” şeklinde konuştu.

O’Neal ekim ayında kanserle mücadele eden kız kardeşi Ayesha’nın kaybetmesinden de bahsederek, “Ayesha’nın ölümünden sonra uyumadım çünkü [ben] sadece iyi zamanları düşünmüyorum; bir şeyler yapabilirdim, bir şeyleri farklı yapabilirdim, onu daha çok sevebilirdim ya da ona daha fazla destek olabilirdim diye düşünüyorum. Ve aynı şeyi [Bryant hakkındaki] haberi öğrendiğimde de hissettim. Bu çok uzun süre canımı acıtacak”  şeklinde konuştu.

Paylaşımına “Keşke burada olsaydı. Keşke ona bir şeyler söyleyebilseydim. Kalbim Vanessa’yla birlikte çünkü iki kişiyi birden kaybetti. Benden küçük bir erkek kardeşim var ama dün bir kardeş daha kaybettim.” diye devam etti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.