Macaristan Cumhurbaşkanı Türkiye’yi Ziyarete Geldi

Türkiye’ye ziyarette bulunan Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak’ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi törenle karşıladı.

TCCB’nin 28/03/2023 tarihinde resmi sayfasından yaptığı açıklamada Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak’ın , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine 29-31 Mart 2023 tarihlerinde Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştireceğini açıklamıştı.


29/03/2023 tarihinde,Türkiye’ye ziyarette bulunan Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak’ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi törenle karşıladı.


Türkiye ve Macaristan bayraklarının bulunduğu merdivende duran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katalin Novak, gazetecilere poz verdi.Törenin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katalin Novak ikili görüşmeye geçti.


Törene, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile Macaristan heyeti katıldı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.