Meghan Markle Moda Harcamasında Fark Attı

İngiliz basını. Avrupa’daki kraliyet ailelerinin 2018 yılındaki kıyafet masraflarını hazırladı. Listede Sussex Düşesi Meghan Markle tüm kraliyet üyelerine fark attı.Meghan Markle, en lüks tasarımcıların kıyafetlerini tercih ederek bir yılda harcadığı para yüksek oranda fark yarattı.

Harcamada birinciliği alan Meghan Markle’ın 2018 yılında kıyafetlerine verdiği miktar 427,972 sterlin (2 milyon 905 bin) olduğu açıklandı.Listenin ikinci sırasını ise Danimarka prensesi Mary Elizabeth Danoldson aldı. Markle’a kıyasla gayet uygun bir rakam kaldı. Bu yılda kıyafet için harcadığı para 92,125 sterlin (625 bin TL) olarak açıklandı.


Listenin üçüncü sırasında Wessex Kontesi Sophie yer alıyor. Yaptığı harcama, 77,598 sterlin (526 bin TL) .Dördüncü sıra Cambridge Düşesi Catherine’e ait. Daha önce giydiği kıyafetleri tekrar üzerine görmeye alışık olduğumuz Cambridge Düşesi, 2018 yılında moda için 71,825 sterlin (487 bin TL) harcamış.

Meghan Markle’ın kısa sürede harcamalarıyla gündeme gelmesi Kraliyet destekçisi İngilizleri rahatsız etti.

Pek çok kişi bu durumu “Hollywood gösterişi” olarak tanımladı. Markle’ı destekleyen kısım ise kıyafetleri kendi imkanlarıyla aldığını iddia etti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.