Nişantaşı’nın Göbeğinde Tekrar Silah Sesleri Duyuldu

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının öldürüldüğü cadde üzerinde dün akşam yine silah sesleri yükseldi. Olayın ardından kimliği belirsiz kişi veya kişiler hızla olay yerinden uzaklaştı.

Şişli Nişantaşı’nda geçtiğimiz 24 Aralık’ta Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının öldürüldüğü ve 1 kişinin de ağır yaralandığı olayın yaşandığı caddede akşam saatlerinde silah sesleri duyuldu. Lüks bir otomobilin içerisinden havaya ardı ardına açılan ateş nedeniyle çevredeki vatandaşlar paniğe kapılırken, olayda ölen yada yaralanan olmadı.

Dün akşam 23.00 sıralarında olayın yaşandığı yerin yaklaşık 50 metre aşağısında silah sesleri yükseldi. Siyah bir lüks otomobilin içerisinden havaya ardı ardına silahla açılan ateş nedeniyle çevrede panik yaşandı. Olayın ardından lüks otomobilin içerisindeki şahıs veya şahısların olay yerinden hızla uzaklaştığı öğrenildi.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olayın yaşandığı yerde güvenlik şeridi çekilerek önlem alınan alanda inceleme yapan polis ekipleri, çok sayıda boş kovan tespit etti.

“ÇOK SAYIDA SİLAH SESİ DUYDUK”

Sesleri duyan bir vatandaş, “Ses geldi. Kim sıktıysa havaya sıkmış, çok sayıda silah sesi duyduk. Kimin yaptığını görmedik” derken, bir diğer vatandaş ise, “Yukarıdayken, arkadaşlar balon patlatıyor sandık. 5-6 kez ses geldi. Bir şey görmedik sadece silah seslerini duyduk” ifadelerini kullandı.

Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı soruşturması sürüyor.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.