OneRepublic Grubu Türkiye’ye Geliyor

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

“Apologize”, “If I LoseMyself” ve “Counting Stars” parçalarının sahibi ABD’li pop-rock grubu OneRepublic, Türkiye’de 30 Mayıs Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da sahne almaya hazırlanıyor.

İlk çıkış parçaları “Apologize” ile edindikleri yükselişi “Stop and Stare”, “Secrets”, “Feel Again” gibi müzik listelerinde zirveye oturan hit parçaları ile devam ettiren ve bugüne kadar 8 milyon single satışı elde eden OneRepublic, İstanbul konserinde müzik listelerinden başarısını uzun süre koruyan albümü “Native”in yanı sıra “Dreaming Out Loud” ve “Waking Up” albümlerden zirveye yerleşen hit parçalarını seslendirecek. Sevilen parçaları ile hafızalarda yer edinecek OneRepublic konserinin biletleri, biletix.com adresi üzerinden satın alınabilecek.

Beyonce, Taylor Swift, U2, Maroon 5, Adele, Jennifer Lopez gibi ünlü isimlere yazdığı şarkılardan 3’ü uluslararası listelerde birinciliğe yükselen Grammy Ödülü sahibi ABD’li şarkıcı ve söz yazarı Ryan Tedder tarafından 2003 yılında kurulan OneRepublic, gitarda Zach Filkins, davul ve perküsyonda Eddie Fisher, basgitar ve klavyede Brent Kutzle, gitarda Drew Brown’dan oluşuyor.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.