Özgener, Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası’nı Gezdi

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Dipsizgöl sınırları içerisinde yer alan Topuk Yaylası’ndaki Fenerbahçe Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, tesislerin yapıldığı alanın doğasına hayran kaldığını söyledi.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’i Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Topuk Yayla’sında yapılan kamp tesislerini gezdirdi.
Başkan Yıldırım, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yanındakilere sosyal tesisleri gezdirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Daha sonra göl kenarında hazırlanan masalarda yemek yiyen grup bir süre yaylada dolaşarak doğanın tadını çıkardılar.
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, tesislerin yapıldığı alanın doğasına hayran kaldıklarını belirterek,” Çok etkileyici ve doğa harikası bir yer, böyle bir yerde böyle bir tesis yapmak çok önemli. Sayın Aziz Yıldırım’ı kutluyorum. Bu tür tesislerin yapılması Türk futboluna değil Türk Sporuna önemli katkıları olur. Buraya baktığımızda alan olarak çok güzel. Doğa olarak çok güzel yatırım olarak da çok güzel bir tesis.” ifadelerini kullandı.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.