“Param ile Buralara Geldim Diyenler Siyasetin Dışında Kalmalı”

Zonguldak Ereğli’den AK Parti milletvekili aday adayı Avukat Saffet Bozkurt, siyaseti parası ile yapan isimlerin siyaset dışına atılması gerektiğini söyledi.

Bozkurt, ziyaretlerini sürdürüyor. Avukat Saffet Bozkurt ve ekibi son olarak Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol ve yönetimini ziyaret etti. Bozkurt konuşmasında “Ereğli’deki siyasetin kaliteli olması gerektiğini düşünüyorum. Bu noktadan yola çıktık. Ereğli’de günü birlik anlayışlar yerine projeye dayalı bir siyaset anlayışının egemen olması düşüncesindeyim. Halkına minnet duymayan, halkı küçük gören, ben paramla buralara geldim noktasında anlayış üretenlerin siyasetin dışına itilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Yine hiçbir proje üretmeden bir iki kişiyi figüran olarak kullanıp köylerde gıda yardımı başta olmak üzere bir takım yardımlarda bulunarak günü kurtarma çabasında olanların da siyasetin dışına itilmesi gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol ise yönetimi adına Saffet Bozkurt’a milletvekilliği yolunda başarılar diledi. Başol, seçilecek olan milletvekilinin en başta Ereğli’nin il olması, işsizliğin önlenebilmesi, Ereğli-Devrek yolunun bir an evvel bitirilmesi, Kızılcapınar’ı, Ormanlı’yı, Kaptaş’ı Alaplı’ya bağlayacak olan yolun bir an önce standartlara uygun hale getirilmesi için çalışması gerektiğini dile getirdi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.