Ralf Zumdick:”Beşiktaş’a karşı özel bir önlem almayacağız”

ANKARAGençlerbirliği Teknik Direktörü Ralf Zumdick, Beşiktaş’ın birçok yıldız futbolcusu olduğunu ama özel önlem almayı düşünmediğini söyledi.

Spor Toto Süper Lig 12. Haftası’nda Beşiktaş ile karşılaşacak Gençlerbirliği’nde basın toplantısı düzenleyen Alman Teknik Adam Ralf Zumdick, maç hakkında değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş maçının kendileri için kolay olmayacağını dile getiren Zumdick, çok iyi bir takıma karşı mücadele vereceklerini söyledi.

Beşiktaş’ın da bu maça çok iyi hazırlanıp geleceğini ifade eden Alman çalıştırıcı, “Futbolcularıma güveniyorum. Çok iyi hazırlanıp bu maça çıkacağız. Puan alacağımızı düşünüyorum. Kasımpaşa maçında Beşiktaş her ne kadar kötü oynasa da Beşiktaş Beşiktaş’tır. Birçok yıldız futbolcuya sahip, Özel bir önlem almayacağız.” dedi.

Kendilerinin de birçok eksik futbolcusu olduğunu hatırlatan Zumdick, sahaya çıkacak yedekler için bu maçın iyi bir şans olacağını bu fırsatı iyi değerlendirmeleri gerektiğini savundu.

Son haftaki çıkışlarıyla alakalı ise Alman teknik adam şu ifadeleri kullandı, “Takım gibi takım olma yolunda nasıl olmamız gerektiğini oyuncularıma anlattım. Antrenmanlarda bunu çok iyi uyguladık. Buda maçlara şuan çok iyi yansıyor.” 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.