Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat 2012 ve sevgililer günü hediyesi 

Sevgililer Günü Hediyesi


14 Şubat Sevgililer gününe yaklaşık bir ay var. Ama sevgiliniz sevgililer günüyle ilgili cümleler kurmaya başlamışsa bu konuya verdiği önemi size hatırlatmak istiyor olabilir. Her yerin alışveriş merkezleri olduğu, internette durmadan çoğalan alışveriş sitelerinin bolluğuna güvenip de işi ağırdan alanlardansanız sizi telaşlandırmayalım. Cepten ya da bilgisayardan girersiniz bir alışveriş sitesine, kredi kartınız da varsa eğer bol taksitle istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz.

İşin püf noktası işte burada. Siz sınırsız sayıdaki sevgililer günü seçenekleri arasından, öyle bir seçim yapacaksınız ki o, 14 Şubat 2012 geldiğinde o gün kendini ya dünyanın en özel ve değerli kişisi ya da yine yapmış olduğunuz seçimle sıradan ve anlamı olmayan bir sevgili gibi hissedecek.

Aslında 14 Şubat Sevgililer Günü’de diğer özel günler gibi bir tüketim dayatmacası. Bunu baştan kabul edip kendinizi ve sevgilinizi ya da eşinizi huzursuz etmenizin bir anlamı yok. Muhtemelen ilişkinizde yıl geçmişse en azından ‘sevgilim ben seni bir gün değil her gün seviyorum’ sözünüzün de artık süresi dolmuştur. Unutmayın sevgilinizi ancak bir  kere kandırabilirsiniz. Muhtemelen de onu ilişkinizin ilk sevgililer günü kutlamasında yapmışsınızdır.

Sevgililer günü mesajını unutmayın

Hediye alma ve seçme konusundaki acemiliğimizi genelde sevgililer günü sözleri söylemede hemen üzerimizden atarız. Bu konuda üstümüze yoktur. En güzel sevgililer günü mesajını ya da 14 Şubat sözlerini söyleyebiliriz. ‘‘Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!’’ gibi yine bize tüketim kültürünün bir aşılaması olan fast food mesajlardan  birini gönderebilirsiniz. Bu konuda seçenek çok. Artık  hangisi sizin ilişkinizi tanımlıyorsa.

Hatta bu mesajlara, yine internet sağ olsun sanal çiçek, oyuncak vs. de ekleyip e-postasına gönderebilirsiniz. Ama inanın bana etkisi de SAN-AL olacaktır.

Ya en güzel hediye nedir peki

Gerçek hayatta ise, sevgililer gününde en güzel hediye içten bir tebessüm ile vereceğiniz bir demet çiçek.

İlgili Haberler;

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.