Sevgililer Günü Hediyesi “Nokia C3 ve Samsung Corby”

Sevgililer Günü Hediyesi olarak Telefonları Piyasada Araştırdık

Merhaba size geçen hafta sevgililer gününde bir bayana alabileceğiniz iyi bir telefon olarak   General Mobile DST Diamond‘ı önermiştik. Şimdi aynı çalışmamıza devam ediyoruz. Piyasada sizler için yaptığımız çalışmada, 14 Şubat 2012 yaklaşırken  üzerine düşünebileceğiniz,  çeşitli özellikler ile öne çıkan, ama en önemlisi yaptığımız piyasa araştırmasında doğrudan görüştüğümüz satış temsilcilerinden aldığımız ipuçları sayesinde size iki farklı model daha önereceğiz.

Sevgililer Günü Hediyesi ve Nokia C3

Bunlardan ilki olan Nokia C3 hakkında ilk söyleyebileceklerimiz bayanların beyaz ve kırmızı rengi tercih ettiğini tahmin etmek zor olmasa gerek, hatta bu renkler telefonun tercih edilme sebebi, sevgililer günü hediyeleri söz konusu olduğunda bayanların kalbini bu renklerle yakalayabilirsiniz. Gelelim teknik özelliklerine, ben bu telefonu General Mobile Diamond’dan teknik olarak daha iyi buldum. facebook ve twitter yayınlarını eş zamanlı olarak ön plana çıkarabiliyorsunuz, 2G ve Wifi olarak internete bağlanabildiğiniz nokia c3 2.4 inçlik bir ekran büyüklüğüne sahip . 55 mb dahili hafızayı 8GB’a kadar çıkarmak mümkün. telefon rehberi 1000 kişiyi kaydetmenize olanak veriyor.

Sevgililer Günü Hediyesi ve General Mobile DST Diamond

Sevgililer Günü Hediyesi ve Samsung Corby

Bayanların ikinci en çok tercih ettiği telefon ise çılgın Samsung Corby. Samsung Corby’nin  minyatür ve neşeli görüntüsü telefonun bayanlar tarafından çok tercih edilmesinin başlıca sebebi, e ne diyelim 14 şubat sevgililer günü  kalbi fethetmenin tarihi bu yol güzel renkler ve güzel mesajlardan geçiyor. Bu tarihlerde google da en çok aranan sözcüklerden birinin sevgililer günü mesajları olduğunu biliyormuydunuz. Hediyeniz ne olursa olsun bir sevgililer günü mesajı bulmadan bu iş olmaz, bizden söylemesi.

Gelelim telefona, dokunmatik bir ekrana sahip corby wifi ve 2G ile internete bağlanabiliyor, yine c3 gibi anlık olarak facebook mesajlarını takip edebileceğiniz bir yazılıma, ayrıca 2 megapiksel bir kameraya sahip. Neşeli samsung corby’nin polifonik sesleri de beğenilen özellikleri arasında. bence bu telefon da bir sevgililer günü telefonu olmaya aday ne dersiniz.

İlgili Haberler;

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.